Автор Тема: WRC Season 2012  (Прочитано 8630 пати)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 25640
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: WRC Season 2012
« Одговори #60 на: Октомври 22, 2012, 10:27:10 am »

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16162
 • Keep it 100
Одг: WRC Season 2012
« Одговори #61 на: Октомври 23, 2012, 17:46:56 pm »
« Последно менување: Октомври 24, 2012, 14:08:26 pm Fic_CC »

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 25640
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: WRC Season 2012
« Одговори #62 на: Октомври 24, 2012, 15:22:08 pm »
За кого ќе навијаме следната година?

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9454
Одг: WRC Season 2012
« Одговори #63 на: Октомври 24, 2012, 15:24:22 pm »
Хирвонен.

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16162
 • Keep it 100
Одг: WRC Season 2012
« Одговори #64 на: Октомври 24, 2012, 15:27:41 pm »
Љундонен ;D

Мислам дека ќе бие тапа следната сезона,пошто VW ќе гази.Преглед на Rally Sardegna


Отсутен Cuore Sportivo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17640
 • Alfa155 & AlfaGT
Одг: WRC Season 2012
« Одговори #65 на: Ноември 10, 2012, 10:04:10 am »

Отсутен FICOOO

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 245
Одг: WRC Season 2012
« Одговори #66 на: Ноември 10, 2012, 14:12:50 pm »
Знае некој линк кај што има LiveStream ???

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16162
 • Keep it 100
Одг: WRC Season 2012
« Одговори #67 на: Ноември 10, 2012, 16:44:24 pm »

Отсутен Skywalker

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2324
Одг: WRC Season 2012
« Одговори #68 на: Ноември 12, 2012, 17:42:37 pm »


Lt. Commander Data: "I will always be puzzled by the human predilection for piloting vehicles at unsafe velocities"

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9454
Одг: WRC Season 2012
« Одговори #69 на: Ноември 12, 2012, 23:59:03 pm »

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9454
Одг: WRC Season 2012
« Одговори #70 на: Ноември 25, 2012, 16:02:27 pm »
Не е wrc, ама најприближно е. На сликата е Ц4ката на Роберт Кубица од денешната несреќа на релито Rallye du Var 2012.
 :(


Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16162
 • Keep it 100
Одг: WRC Season 2012
« Одговори #71 на: Декември 01, 2012, 19:39:26 pm »
Кубица е ненормален