Автор Тема: Михаел Шумахер се бори за својот живот  (Прочитано 22469 пати)

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 47506
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Михаел Шумахер се бори за својот живот
« Одговори #105 на: Јуни 19, 2014, 11:29:02 am »
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 31483
 • Таков е животот... јебига

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 38445
 • Il Moderatore
  • alfisti.mk
Одг: Михаел Шумахер се бори за својот живот
« Одговори #107 на: Декември 17, 2018, 22:42:09 pm »
Да ја издуваме пајажината од тамава со позитивни вести: https://drivetribe.com/p/reports-say-michael-schumacher-coxHyvZ6TQeRsHo8TWUedg?iid=e8MgZ2U5RtC3CzN_Q5GH0A

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен Power to the people

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3366
Одг: Михаел Шумахер се бори за својот живот
« Одговори #108 на: Декември 18, 2018, 07:49:04 am »
Тамам дури да се исправи ќе се искриви од старост

Отсутен filipv

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7220
 • и сега?

Отсутен AngelSK

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 701
Одг: Михаел Шумахер се бори за својот живот
« Одговори #110 на: Септември 22, 2019, 21:38:42 pm »
Кога ќе се оправи и ќе види дека Хамилтон го стигнал со титули, депресија ќе го фати.

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 31483
 • Таков е животот... јебига
Одг: Михаел Шумахер се бори за својот живот
« Одговори #111 на: Септември 23, 2019, 21:37:20 pm »
Ништо ново. И пред две години беше во истата состојба и свесност :(