Автор Тема: Меѓу-клупски Авто Турнир - Кичево I & II - 22-23.09.2012 ---- СЛИКИ  (Прочитано 2187 пати)

Отсутен Бузуки

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6033
Еве неколку слики и видеа од денешната трка... Утре ќе сликам пак  :)

Средено благодарение на Harris  :D
« Последно менување: Септември 22, 2012, 21:55:13 pm .::Suzuki::. »

Отсутен Harris

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1285
  • http://www.facebook.com/RenaultOwnersClubMacedonia
Одг: Меѓу-клупски Авто Турнир - Кичево I & II - 22-23.09.2012 ---- СЛИКИ
« Одговори #1 на: Септември 22, 2012, 22:25:38 pm »
прво па мушко  ;D

браво Suzuki , супер слики , утре обавезно уште да стаиш  ;)

Отсутен Бузуки

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6033
Одг: Меѓу-клупски Авто Турнир - Кичево I & II - 22-23.09.2012 ---- СЛИКИ
« Одговори #2 на: Септември 22, 2012, 22:30:37 pm »
Незнам, ако не ми испадне нешто... Ама сигурно ќе слика некој што ќе иде од форумов..

Отсутен Harris

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1285
  • http://www.facebook.com/RenaultOwnersClubMacedonia
Одг: Меѓу-клупски Авто Турнир - Кичево I & II - 22-23.09.2012 ---- СЛИКИ
« Одговори #3 на: Септември 22, 2012, 22:35:48 pm »
ОК де , сеа барем знаеш што-како  ;)

Отсутен Бузуки

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6033
Одг: Меѓу-клупски Авто Турнир - Кичево I & II - 22-23.09.2012 ---- СЛИКИ
« Одговори #4 на: Септември 25, 2012, 16:03:40 pm »
Еве некои слики од втората ден... Набрзинка сликани...

Хондата на стефаноски...