Автор Тема: Квалитетот на VW.  (Прочитано 130789 пати)

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 44231
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Квалитетот на VW.
« Одговори #1815 на: Март 14, 2019, 08:51:09 am »
Второво бајаги посолидно некако.
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен vlatko.klp

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3632
Одг: Квалитетот на VW.
« Одговори #1816 на: Март 14, 2019, 09:18:12 am »
Неможе голф да има по 10 хромирани линии, тоа е резервисано за пасат, артеон, џиповите итн....

Отсутен Mikius

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1831
Одг: Квалитетот на VW.
« Одговори #1817 на: Март 14, 2019, 09:27:46 am »
Тој што сака Голф ќе си го купи каков и да е :)

Особено за луѓе кои не сакаат коли со премногу егзибиции во дизајн (внатре, надвор)

Отсутен Skywalker

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1945
Одг: Квалитетот на VW.
« Одговори #1818 на: Март 14, 2019, 15:06:38 pm »
Lt. Commander Data: "I will always be puzzled by the human predilection for piloting vehicles at unsafe velocities"

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17756

Отсутен ZilePunto

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5340
 • Плинаш!!!
Одг: Квалитетот на VW.
« Одговори #1820 на: Март 20, 2019, 21:31:25 pm »
Голф стана како лада. Сите коли еволуираат само голф и лада не. Додуша лада од пред некоја година убаво и тргна.


Sent from my Huawei P Smart using Tapatalk


Отсутен Molec

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2138
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: Квалитетот на VW.
« Одговори #1821 на: Април 12, 2019, 07:40:43 am »
:(Отсутен Skywalker

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1945
Одг: Квалитетот на VW.
« Одговори #1822 на: Април 12, 2019, 09:50:53 am »
Фалш роба им продаваат на Американците :D
Lt. Commander Data: "I will always be puzzled by the human predilection for piloting vehicles at unsafe velocities"

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17756
Одг: Квалитетот на VW.
« Одговори #1823 на: Април 12, 2019, 10:45:03 am »
"Shit happens. It's just a car" - M. Murray.

Sakal da kaze.. "Car happens. It's just a shit".