Автор Тема: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD  (Прочитано 72518 пати)

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 561
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #315 на: Ноември 03, 2016, 08:50:49 am »
Zdravo, mozhe da se izrabotat vo eden den, potrebno e da se najavis 2 dena od napred na 075 203 348 , cenata e 4.000den - 10% car club popust. Seto toa ke potrae 3ipol - 4h. Pozdrav

Отсутен superstarpizza

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 22
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #316 на: Декември 15, 2017, 21:38:03 pm »
Не знам дали уште работите?
Ако работите... Навлаки за 7 седишта Сеат Алхамбра!
Која Цена?

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 561
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #317 на: Декември 16, 2017, 08:20:28 am »
Zdravo, sekako deka rabotime :) Avto navlaki izraboteni po merka na sedistata, so avto tapacir materijal, i 2 god garancija i gratis montaza, za 7 sed se 5000den. Moze da pominete na Ruzveltova 20 od 10:00 - 19:00h (sab do 16:00h) 02 5 114 529, ili vo Vizbegovo od 08:00 - 16:00h , 02 5 112 680. Pozdrav :)

Отсутен Deno

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2555
 • Everything is important.
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #318 на: Јануари 28, 2018, 22:04:50 pm »
Навлаки за Ауди 100 1997 година дали имате навлаки и која цена?

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 561
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #319 на: Јануари 29, 2018, 13:31:01 pm »
Zdravo, navlaki po merka za Audi 100ka se 3500den, so 2 god garancija i gratis montaza.

Отсутен Kwik

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 18
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #320 на: Јануари 30, 2018, 15:53:19 pm »
Navlaki za vw polo 9n 2002god
Na zadna klupa so naslon za raka?
5vrati
Pisete mi kolku pari kosta


Sent from my iPhone using Tapatalk

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 561
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #321 на: Јануари 31, 2018, 10:36:57 am »
Zdravo Kwik , avto navlaki izraboteni po merka, od avtotapacir materijal, so 2 god garancija i gratis montaza se 3500den.

Отсутен s1n1sa

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 228
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #322 на: Декември 20, 2018, 19:32:03 pm »
@Samco што навлаки има за Хјундаи Елантра ?
Hyundai Elantra 6th G

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 561
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #323 на: Декември 21, 2018, 11:11:53 am »
@s1n1sa  Навлаки има од А до Ш :) Најдобро е да изработиме по мерка, со 2год гаранција и наша монтажа, да не се познава дека има навлаки, или универзални имаме повеќе модели. Цената на универзалните е 1400 или 2000ден, а по мерка, зависи која година е колата.

Отсутен s1n1sa

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 228
Одг: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD
« Одговори #324 на: Декември 21, 2018, 11:39:27 am »
@s1n1sa  Навлаки има од А до Ш :) Најдобро е да изработиме по мерка, со 2год гаранција и наша монтажа, да не се познава дека има навлаки, или универзални имаме повеќе модели. Цената на универзалните е 1400 или 2000ден, а по мерка, зависи која година е колата.
2018та модел е али најдобро да дојдам и да видиме на лице место ;)
Hyundai Elantra 6th G