Страници: [1] 2 3 ... 22   Оди долу
Отпечати
Автор Тема: ТИПСКИ АВТО НАВЛАКИ !!! by SAMAD  (Прочитана 41859 пати)
Samad
Почетник
*
Пораки: 46WWW
« пратен на : Март 26, 2011, 17:21:37 »

 ¤ Типски авто навлаки!!!

САМАД-АС изработува типски авто-навлаки за сите типови возила по ваш вкус. Поседуваме повеќе видови на квалитет, бои и дезени, што ви овозможува да ја одберете иделната комбинација за вашето возило. Добивате гратис професионална монтажа со секоја нарачана авто-навлака, која е еден од најбитните сегменти за издржливоста и квалитетот на навлаката.

Навлаката ги прати линиите на седиштето, и ние сме единствените во Македонија што работиме по тој принцип. Се користат високо квалитетни репроматеријали во производството (конец, ластик, хелан, кукички...), кои материјали ја осигуруваат цврстината на навлаката.

Крајниот производ е совршен, таков како што вие сакате, а и не се приметува дека на вашето седиште има навлака.

Проверете на www.samad.com.mk.

Поздрав,

САМАД-АС

www.samad.com.m
info@samad.com.mk
mob: 075 203 345
Сочувана

WWW.SAMAD.COM.MK
Samad
Почетник
*
Пораки: 46WWW
« Одговор #1 пратен на : Март 26, 2011, 17:28:55 »BMW 5 - заден наслон со наслон за рака
Сочувана

WWW.SAMAD.COM.MK
Samad
Почетник
*
Пораки: 46WWW
« Одговор #2 пратен на : Март 26, 2011, 17:33:42 »AUDI A4 - преден наслон
Сочувана

WWW.SAMAD.COM.MK
Samad
Почетник
*
Пораки: 46WWW
« Одговор #3 пратен на : Март 26, 2011, 17:35:04 »Chevrolet Aveo
Сочувана

WWW.SAMAD.COM.MK
Samad
Почетник
*
Пораки: 46WWW
« Одговор #4 пратен на : Март 26, 2011, 17:37:04 »Citroen Xantia - заден наслон со наслон за рака, отвори за каиш, пратени линиите на седиштето
Сочувана

WWW.SAMAD.COM.MK
Samad
Почетник
*
Пораки: 46WWW
« Одговор #5 пратен на : Март 26, 2011, 17:38:53 »Fiat Doblo - изработено според линиите на седиштето
Сочувана

WWW.SAMAD.COM.MK
Samad
Почетник
*
Пораки: 46WWW
« Одговор #6 пратен на : Март 26, 2011, 17:40:21 »Hyundai Tucson - no comment
Сочувана

WWW.SAMAD.COM.MK
Kimi R
Редовен
***
Пораки: 2958


"Just leave me alone, I know what I'm doing"


« Одговор #7 пратен на : Март 27, 2011, 00:36:31 »

се мислам дали да ставам навлаки на гетцот па ме интересира дали имате оригинал навалки за гетз или пак да дојдам да земете мерка па да ми направите и да си доберам боја и дезен и да си легнат убаво како што глеам по сликиве и колку би ме коштале оригиналот а колку овие другиве? фала поздрав
Сочувана

Samad
Почетник
*
Пораки: 46WWW
« Одговор #8 пратен на : Март 27, 2011, 12:13:54 »

Здраво,

Навлаки за Getz имаме, односно, изработуваме за сите возила. Мерки исто така имаме и нема потреба да доѓаш за мерки.
Единствено што треба да направите е да дојдете да си одберете материјал, боја и дезен за да ви ги изработиме по мерка, како што и гледате на сликите. За вашето возило одговараат само ТИПСКИ навлаки и тие ќе ве чинат 2200 денари од мебел штоф материјали со 1 година гаранција и гратис монтажа, и 3200 денари авто тапацир материјали со 2 години гаранција и гратис монтажа.

Поздрав,

www.samad.com.m
info@samad.com.mk
tel: 02/ 2611 593
mob: 075 203 345
Сочувана

WWW.SAMAD.COM.MK
Kimi R
Редовен
***
Пораки: 2958


"Just leave me alone, I know what I'm doing"


« Одговор #9 пратен на : Март 27, 2011, 20:13:30 »

Здраво,

Навлаки за Getz имаме, односно, изработуваме за сите возила. Мерки исто така имаме и нема потреба да доѓаш за мерки.
Единствено што треба да направите е да дојдете да си одберете материјал, боја и дезен за да ви ги изработиме по мерка, како што и гледате на сликите. За вашето возило одговараат само ТИПСКИ навлаки и тие ќе ве чинат 2200 денари од мебел штоф материјали со 1 година гаранција и гратис монтажа, и 3200 денари авто тапацир материјали со 2 години гаранција и гратис монтажа.

Поздрав,

www.samad.com.m
info@samad.com.mk
tel: 02/ 2611 593
mob: 075 203 345
фала за инфо и ако може без персирање разбирам почит према купувачот али на форумчево муабтче иде на другарска база Шмекерко и уште нешто гратис монтажата се тие 10% попуст за членовите на форумов или имам доплнителни 10% на цената? ако може да ми кажеш нешто повеќе за матерјалите кој матерјал е полесен за одржавање дали бледее на сонце зашто разликата во цена е 1000 денари? фала поздрав
Сочувана

Samad
Почетник
*
Пораки: 46WWW
« Одговор #10 пратен на : Март 28, 2011, 08:37:17 »

Здраво,

Другарче  Смешко имаш 10% попуст на цената што ти ја кажав, плус подарок...

За материјалите најдобро би било да дојдеш до кај нас и да разговараме тогаш, бидејќи ќе го блокирам форумот ако почнам да пишувам за материјалите  Смешко...

Поздрав и се гледаме,


www.samad.com.m
info@samad.com.mk
mob: 075 203 345   
Сочувана

WWW.SAMAD.COM.MK
Sportex
Легенда
*****
Пораки: 7906


Иштван Беќар Пецарош


WWW
« Одговор #11 пратен на : Март 28, 2011, 12:13:48 »

Здраво SAMAD-овци...едно прашање...колку би ме коштале навлаки за Mitsubishi ASX?
Сочувана

Jove
Сениор
****
Пораки: 3165« Одговор #12 пратен на : Март 28, 2011, 13:37:39 »

ke te kostaat 2200 ili 3200 so tapacir materijalot  Зеленко Ладен
Сочувана

Losers always whine about their best, winners go home and fuck the prom queen Смешко
Sportex
Легенда
*****
Пораки: 7906


Иштван Беќар Пецарош


WWW
« Одговор #13 пратен на : Март 28, 2011, 16:39:20 »

фала Јове, ќе одам до кај нив чим фанам малку време...додека не ми ги напраиле седиштава како цветна градина...Смешко
Сочувана

Samco
Јуниор
**
Пораки: 584« Одговор #14 пратен на : Март 28, 2011, 18:32:42 »

Zdravo

Jove so najdobra namera da ni pomogne go pisal postot, megutoa cenata za sekoja kola ne e ista... bidejki se raboti za dzip, ke moras da pomines da pogledneme sto treba da rabotime, kakvi se sedistata i se razbira kakov materijal ke odberes... ne sum siguren za tocnata cena dodeka ne vidime... kako i da e 10% popust + podarok ke dobies sigurno... pomini i ke se dog. Pozdrav
Сочувана
Страници: [1] 2 3 ... 22   Оди горе
Отпечати
 
Префрли се на: