Автор Тема: Скопје, time lapse  (Прочитано 4206 пати)

Отсутен filipv

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7280
 • и сега?
Скопје, time lapse
« на: Август 05, 2012, 08:50:31 am »

Отсутен marjanot

 • Следен од Hammond на Инстаграм.
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10028
 • Giulietta QV
Одг: Скопје, time lapse
« Одговори #1 на: Август 06, 2012, 11:50:21 am »
Дури убаво изгледа вака Скопје :)

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 31872
 • Таков е животот... јебига
Одг: Скопје, time lapse
« Одговори #2 на: Август 06, 2012, 11:53:19 am »
Во тоа време категоријата на воздухот во Скопје беше на ОПАСНО опасна.

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 48357
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Скопје, time lapse
« Одговори #3 на: Август 06, 2012, 12:26:39 pm »
Otkoga go editiraa softverot vozduhot drasticno se podobri. Najverojatno nekoj bag imal prethodniot vozduh, pa sega so noviov firmware podobro diseme.
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 31872
 • Таков е животот... јебига
Одг: Скопје, time lapse
« Одговори #4 на: Август 06, 2012, 12:27:41 pm »
LOL! До фирмверот било значи...

Отсутен Darkovski

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1271
Одг: Скопје, time lapse
« Одговори #5 на: Октомври 11, 2013, 01:42:15 am »
со кој апарат е снимано?

Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9393
Одг: Скопје, time lapse
« Одговори #6 на: Октомври 11, 2013, 05:31:32 am »
Баш мое маало е ова. И снимката кога е снимена тука и живеев.