Автор Тема: Дешаванки со кола ( тумбања, судари, несреќни моменти, одвратни искуства... )  (Прочитано 1580937 пати)

Присутен loopz

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2027
 • Жгл' б гл'б
Пак?

Имаше ваква вест денес во 3, па пишаа дека е расчистено после тоа.
Прееска слушнав, можеби стара вест била.

Во секој случај се кцкаат на сите страни.

Има периоди кога се ем мутави ем спобудалени луѓето.

Доста возев денес, не можам ни да избројам колку пати ќе ме акнеа...
Ем во град, да му ебем... Одиш 40 и избегнуваш идиоти како да си Супер Марио
Секој има право на месечен циклус.

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 47950
 • Махер
  • malikovski.com

Ова кај нас било, Куманово - Св. Николе. Живи ли се луѓево ?
Кај нас, живи.
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен marjanot

 • Следен од Hammond на Инстаграм.
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9930
 • Giulietta QV
Нема карантин, нормално е да гинат луѓето по патишта

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17642
 • (•_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)
Нема карантин, нормално е да гинат луѓето по патишта

Дур имаше карантин повеќе изгинати имаше од сега :D

Отсутен marjanot

 • Следен од Hammond на Инстаграм.
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9930
 • Giulietta QV

Отсутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4650

Присутен loopz

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2027
 • Жгл' б гл'б
Враќање назад кај психолог, море на комисија од 3 психолози.

Тие додека не го пуштат, никогаш да не земе дозвола.
Заеби пари плаќање, лесно е тоа...
Секој има право на месечен циклус.

Присутен Mikius

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4575
Враќање назад кај психолог, море на комисија од 3 психолози.

Тие додека не го пуштат, никогаш да не земе дозвола.
Заеби пари плаќање, лесно е тоа...
За овие 30 години, кај нас  и психолозите треба да одат на психолог прво ;D

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 31667
 • Таков е животот... јебига
Е ова:

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

Па така е во Америка и во Европа, ако си пијан или дрогиран си плаќаш се приватно бе бате.

Присутен Mikius

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4575
https://360stepeni.mk/video-nesovesen-vozach-vozi-vo-pogreshna-lenta-kaj-sveti-nikole-izbegnati-tri-soobrakajni-nesreki/

Имало загинати минатата недела, да не е од некни видеото?

Отсутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4650
Наводно Водњанска ноќеска:Пастатот паркитан пред трафика, од позади налетал некој.

Отсутен osmica8

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10068
 • Архитект
@DarthJe5us пак си возел на Водњанска бе?

Отсутен AllMightyMe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5542
Кој е крив?
Едниот не смеел да паркира, другиот пребрзо возел...

Фацата на женската: останав неебена.

Шала на страна, страшна глетка, се надевам нема никој повреден.

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 47950
 • Махер
  • malikovski.com
Крив е тој што возел, зошто едниот не возел. :)
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4650


Па вака да те мавне некој, го вадиш од кола, го врзуваш за бандера, пушташ лајв на ТикТок и му ѕвониш на Миле.
После он си знае што треба.
« Последно менување: Август 10, 2020, 12:02:15 pm AUUU »