Автор Тема: Дешаванки со кола ( тумбања, судари, несреќни моменти, одвратни искуства... )  (Прочитано 1441949 пати)


Отсутен Bicikle

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5812

Отсутен RedEco

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3908
 • Passat B8
i na pazarce na parking v aerodrom, pocnaa luge da ginat upm...

sfe e do sistemot, i pozicijata na popametnite vo nego.

Отсутен MAPJAH

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5343
 • Бенве си е бенве
https://www.facebook.com/271738936362682/posts/1112926308910603/?sfnsn=mo


Еве што е држава и полиција

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk


Отсутен s1n1sa

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 168
https://www.facebook.com/271738936362682/posts/1112926308910603/?sfnsn=mo


Еве што е држава и полиција

Sent from my VTR-L29 using TapatalkToa e таа магична разлика во платите од 500 со 5000 :D
Hyundai Elantra 6th G

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 30759
 • Таков е животот... јебига
со мозок од 5 грама не се зема плата од 5000 евра

Отсутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3632
со мозок од 5 грама не се зема плата од 5000 евра
Кај нас и џандарот ќе извадеше телефон да снима.... али кај нас и онака се е отидено.

Отсутен Bicikle

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5812
Gi zakrpija bino po 1285 eura....

Отсутен MAPJAH

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5343
 • Бенве си е бенве
128.5 ама лекцијата ќе си ја научат ако имаат малку свест и совест. Исто и од видеото погоре, нормален човек веднаш би пријавил дека има возило што вози ризично и ќе има патрола за 5мин, ќе исвестат на радио и ќе Беше спасен еден или повеќе животи. Ама нема кај нас (балкан) нормални луѓе, нормална држава и развиена свест.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk


Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 30759
 • Таков е животот... јебига
Постои ли кај нас телефонски број каде можеш да пријавиш опасно возење?


Отсутен n1kola

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4264
 • French diamond
 192 претставувам, ќе ти речат дечко ај не замарај, нека крши глава, нека се отепа таму.

Отсутен MecheTo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 11739
 • Пудингот на шоферството
128.5 ама лекцијата ќе си ја научат ако имаат малку свест и совест. Исто и од видеото погоре, нормален човек веднаш би пријавил дека има возило што вози ризично и ќе има патрола за 5мин, ќе исвестат на радио и ќе Беше спасен еден или повеќе животи. Ама нема кај нас (балкан) нормални луѓе, нормална држава и развиена свест.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk


I ti slikas izgleda ja nemas nauceno lekcijata... ;D
Jas odamna prekinav da slikam,kaj me imaat zatepano so kazni za brza voznja pa uste za slikanje mi fali da plakam. ;D
God created Turbo Lag to give VTECs a Chance! :D

Отсутен s1n1sa

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 168
128.5 ама лекцијата ќе си ја научат ако имаат малку свест и совест. Исто и од видеото погоре, нормален човек веднаш би пријавил дека има возило што вози ризично и ќе има патрола за 5мин, ќе исвестат на радио и ќе Беше спасен еден или повеќе животи. Ама нема кај нас (балкан) нормални луѓе, нормална држава и развиена свест.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk


I ti slikas izgleda ja nemas nauceno lekcijata... ;D
Jas odamna prekinav da slikam,kaj me imaat zatepano so kazni za brza voznja pa uste za slikanje mi fali da plakam. ;D
За сликање кај нас ко што знам пријава нема али иде на приватна тужба ;)
Hyundai Elantra 6th G

Отсутен Bicikle

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5812
A be, uste si se majtapit, si se smejt ko zelen.

Отсутен BrziGonzalez

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1294
 • M Performance
со мозок од 5 грама не се зема плата од 5000 евра
Легендарен пост, МИ ГО НАПРАВИ ДЕНОТ!!!😂😂😂