Автор Тема: Ferrari  (Прочитано 143150 пати)

Отсутен t0m1cA

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1050
Одг: Ferrari
« Одговори #1770 на: Декември 26, 2019, 10:11:05 am »
2:15 преводот на англиски: [Music]  8)
Уште многу светлосни години треба да поминат за некој да направи кола што ќе вози и ќе буди емоции како F40 :D

Присутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 36949
 • Il Moderatore
  • alfisti.mk
Одг: Ferrari
« Одговори #1771 на: Декември 26, 2019, 14:58:15 pm »
Како рика ѕверов  :o :o :oAuto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен Molec

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2799
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: Ferrari
« Одговори #1772 на: Декември 26, 2019, 19:06:35 pm »
Уплатени неколку комбинации....само маааааааааааааааааааалку среќа ми треба

https://www.national-lottery.co.uk/games/euromillions


Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 45797
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Ferrari
« Одговори #1773 на: Јануари 15, 2020, 10:10:14 am »
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Присутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 36949
 • Il Moderatore
  • alfisti.mk
Одг: Ferrari
« Одговори #1774 на: Јануари 21, 2020, 21:09:02 pm »

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.