Автор Тема: Компјутерски игрици  (Прочитано 240790 пати)

Присутен KaZaN

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3216
 • Шуруп Мајстор
  • Шуруп Мајстор
Одг: Компјутерски игрици
« Одговори #2475 на: Март 21, 2020, 11:44:12 am »
Tomb Raider е FREE на Steam.
 
:D

А има и доста попусти на други игри...

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 25044
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Компјутерски игрици
« Одговори #2476 на: Март 21, 2020, 16:25:30 pm »
Ууу, вери најс! Тенкс!

Ја играв пред неколку години, ама нека си стои во архива.

Дополнително, за попусти, препорачувам greenmangaming.com - често се наоѓаат работи за одлични цени.

Присутен KaZaN

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3216
 • Шуруп Мајстор
  • Шуруп Мајстор
Одг: Компјутерски игрици
« Одговори #2477 на: Март 21, 2020, 17:50:30 pm »
Ууу, вери најс! Тенкс!

Ја играв пред неколку години, ама нека си стои во архива.

Дополнително, за попусти, препорачувам greenmangaming.com - често се наоѓаат работи за одлични цени.
Старичка, ама не е лоша.

Ќе се најде некогаш...

Sent from my Mi 9T Pro


Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16039
 • Keep it 100
Одг: Компјутерски игрици
« Одговори #2478 на: Март 26, 2020, 12:59:48 pm »
Дефинитивно најјака игрица со коли!


Отсутен NUME

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5317
Одг: Компјутерски игрици
« Одговори #2479 на: Март 26, 2020, 15:25:06 pm »
Anno 1602 ili hollyday island nekade...

Присутен KaZaN

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3216
 • Шуруп Мајстор
  • Шуруп Мајстор
Одг: Компјутерски игрици
« Одговори #2480 на: Март 26, 2020, 18:39:56 pm »
World War Z е FREE на Epic Games...

Не знам каква е, не сум ја играл... Чисто да споделам.


Sent from my Mi 9T Pro

Отсутен Vlatce-Vectra

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3688
Одг: Компјутерски игрици
« Одговори #2481 на: Март 26, 2020, 21:41:50 pm »
Nekoj da ima igrici za ps1. Mi dadoa edno cudo takvo da go zanimavam maliot ama samo 2 igri ima so nego. Nekoja so kolicki za dete ili nekakva detska igra.