Автор Тема: Освежувач во кола  (Прочитано 43496 пати)

Отсутен AlexAl1en

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 111
Одг: Освежувач во кола
« Одговори #270 на: Јануари 12, 2020, 08:21:26 am »
Vcera vo lidl zemav nekoja elkicka crna na kasa stoeva duri ne ni vidov sto pari bese pisuvase samo sport. Ne da mirisa ekstra na nekoj lesen maski parfem odlicna e. Kje si zeam nekolku neka ima.
Da nadopolnam najdov fiskalnata mirivceto bese 0.70 centi.
Ако имаш слика да видам како изгледа, наредна недела ќе одам до Лидл па да земам да ги пробам.

Отсутен Vlatce-Vectra

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 3733
Одг: Освежувач во кола
« Одговори #271 на: Јануари 12, 2020, 11:45:20 am »
Abe klasicna elkicka  crna boja e elkata na samite kasi se prodavaa.
Ima razni boi so razlicni mirisi ovaa bese crna i da ja utnes za 0.70€ nema da zalis sigurno.

Отсутен AlexAl1en

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 111
Одг: Освежувач во кола
« Одговори #272 на: Јануари 15, 2020, 22:32:35 pm »
Пред некој ден возев една кола и имаше од оние шишенцата и имаше мирис убав јак како машки парфем, не беше некакво овошје. Дали знаете што мирис може да е?  Имаше сина врвка на него.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk