Автор Тема: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!  (Прочитано 118746 пати)

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 568
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #465 на: Ноември 19, 2019, 14:53:57 pm »
Da funkcionira, slobodno druze :)

Отсутен AlexAl1en

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 180
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #466 на: Ноември 19, 2019, 21:59:57 pm »
Во една продавница прашав и ми кажаа цена 1000 ден. Дали оваа е најниска цена по која може да се купат?

Отсутен Silvester

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1068
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #467 на: Ноември 20, 2019, 23:07:21 pm »
Во една продавница прашав и ми кажаа цена 1000 ден. Дали оваа е најниска цена по која може да се купат?

За Гледринг ти кажаа цена од 1000 денари или за некои други? Во која продавница?

Присутен riki_staff

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4094
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #468 на: Ноември 21, 2019, 07:15:08 am »
100% уневерзални некој...

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk


Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 568
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #469 на: Ноември 21, 2019, 10:24:18 am »
Gledring, 1000den, mozno e nekoja univerzalna da e, tipska nema sansi. :)

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 568
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #470 на: Ноември 21, 2019, 10:24:56 am »
Da, i dobro e , da spodelis vo koja prodavnica, posto nie sme uvoznici pa da vidime :)

Отсутен ace-106

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3309
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #471 на: Ноември 21, 2019, 21:45:13 pm »
Самчо порачај Petex гумени патосници за Гољф 6,и пиши колку северни денари ке бидат со попуст.   :)

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 568
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #472 на: Ноември 22, 2019, 09:44:57 am »
078 290 679 - slusni se so kolegite ke ti poracaat, vo MK Denari :P

Отсутен AlexAl1en

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 180
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #473 на: Декември 22, 2019, 20:22:48 pm »
Da, i dobro e , da spodelis vo koja prodavnica, posto nie sme uvoznici pa da vidime :)
Ауто Бос - Штип
 

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 568
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #474 на: Декември 23, 2019, 12:18:15 pm »
Auto Boss Stip -  e nash komintent od 2007god, i od nas gi zima, taka da neznam sto tocno ti prodal no, golemoprodaznata cena e povisoka od ova sto ti ni spodeli :) Mozno e da si zemal nekoja univerzalna. Poz

Отсутен Filip MK

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 976
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #475 на: Декември 05, 2020, 15:00:52 pm »
@Samco здраво, од кај вас нарачав гумени патосници за Сеник на 23 ноември, ми кажа дечкото за 7 дена ќе стигнат и ќе ми се јави, ако може инфо до кај е работата, благодарам
Претпоставката е мајката на сите заебувања

Присутен riki_staff

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4094
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #476 на: Декември 05, 2020, 15:29:31 pm »
Може нема ни да стигнат,јас нарачував 2 платнени патосници пролетта,никојпат не стигнаа...

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk


Отсутен Carpathian Lord

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9543
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #477 на: Декември 05, 2020, 16:51:24 pm »
Јас прв пат во живот сум навистина импресиониран од патосници. За тие што се мислат, одлична инвестиција се

Отсутен M3V8

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1287
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #478 на: Декември 05, 2020, 21:13:05 pm »
Dali se pojavija patosnici (gumeni ili platneni)  vo prodazba za Honda civic 2008god model FD1 - limuzinskata varijatna?
Tie od kratkata verzija hatch ne pasuvaat.

Отсутен Ducky

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 168
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #479 на: Декември 05, 2020, 21:57:04 pm »
Не сакам гумени патосници во принцип. Нарачав за едната кола онлајн, алармантно беа за менување старите. Стигнаа за два дена, подобра гумена патосница немам видено до сега. Се изненадив. Одма си земав и за другата кола.