Автор Тема: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!  (Прочитано 87391 пати)

Отсутен Samco

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 659
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #465 на: Ноември 19, 2019, 14:53:57 pm »
Da funkcionira, slobodno druze :)

Отсутен AlexAl1en

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 72
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #466 на: Ноември 19, 2019, 21:59:57 pm »
Во една продавница прашав и ми кажаа цена 1000 ден. Дали оваа е најниска цена по која може да се купат?

Отсутен Silvester

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 747
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #467 на: Ноември 20, 2019, 23:07:21 pm »
Во една продавница прашав и ми кажаа цена 1000 ден. Дали оваа е најниска цена по која може да се купат?

За Гледринг ти кажаа цена од 1000 денари или за некои други? Во која продавница?

Отсутен riki_staff

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2582
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #468 на: Ноември 21, 2019, 07:15:08 am »
100% уневерзални некој...

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk


Отсутен Samco

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 659
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #469 на: Ноември 21, 2019, 10:24:18 am »
Gledring, 1000den, mozno e nekoja univerzalna da e, tipska nema sansi. :)

Отсутен Samco

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 659
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #470 на: Ноември 21, 2019, 10:24:56 am »
Da, i dobro e , da spodelis vo koja prodavnica, posto nie sme uvoznici pa da vidime :)

Отсутен ace-106

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3156
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #471 на: Ноември 21, 2019, 21:45:13 pm »
Самчо порачај Petex гумени патосници за Гољф 6,и пиши колку северни денари ке бидат со попуст.   :)

Отсутен Samco

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 659
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #472 на: Ноември 22, 2019, 09:44:57 am »
078 290 679 - slusni se so kolegite ke ti poracaat, vo MK Denari :P