Автор Тема: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!  (Прочитано 101439 пати)

Отсутен yarre

 • Bearing Expert
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1149
 • www.lagermax.mk
  • LAGERMAX
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #450 на: Ноември 21, 2018, 12:06:09 pm »
@Samco

Патоснициве ти се закон у сите маала. 

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 561
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #451 на: Ноември 22, 2018, 08:38:21 am »
@yarre

И пошироко :P

Отсутен Бузуки

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5937
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #452 на: Ноември 25, 2018, 23:03:36 pm »
За е39 дали имате гледринг ?

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 561
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #453 на: Ноември 26, 2018, 12:01:13 pm »
Tipska ne proizveduvaat za e39, zamenska ja koristime od e60, dosta e slicna.

Отсутен Volvo

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 108
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #454 на: Октомври 07, 2019, 21:26:50 pm »
Здраво,
Сакам да прашам дали има гумени патосници за Поло 9н од 2004 со закопчување (елипсовидна форма, не кружна) напред и назад. Поздрав.

Отсутен M3V8

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 951
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #455 на: Октомври 07, 2019, 21:50:36 pm »
Dali imate Gledring gumeni za Honda civic sedan 2008 god.

Dopolnitelno, dali moze po naracka da se napravi za bagazen prostor?

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 561
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #456 на: Октомври 08, 2019, 15:43:09 pm »
Zdravo, Gledring imame samo za hatchback, nemame za sedan ... mozeme da ponudime od drugi brendovi, ili platneni. Za bagazniot prostor Rezaw plast 3050den, ili od tepison da napravime. Opcii ima najdobro da pomines , ili kontaktiraj so kolegite 075 391 391

Отсутен Filip MK

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 719
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #457 на: Октомври 10, 2019, 12:42:16 pm »
Здраво, ми треба само една гумена патосница (возачката) за Renault Scenic II, дали има можност за продажба на распар и ако може која би била цената? Благодарам
Претпоставката е мајката на сите заебувања

Отсутен MarceCvarce

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6858
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #458 на: Октомври 10, 2019, 14:16:08 pm »
Decki a prodavnicata od Ruzveltova kade e?

Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 561
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #459 на: Октомври 12, 2019, 10:35:05 am »
@Filip MK Здраво, немаме распар за жал само возачка, а се знае, само таа и страда, најчесто.
@MarceCvarce  Рузвелтова - е затворен веќе не работи, затворен е, опција е Визбегово.

Отсутен Zile

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5791
 • Плинаш!!!
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #460 на: Ноември 13, 2019, 17:24:46 pm »
Samco дали имате гумени патосници за Опел Мерива 2006 година? Гледам на фб имате и некоја акција за патосниците. Ако имате, кажете ми цена?

Ви благодарам, поздрав!!!

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk


Отсутен Samco

 • Модератор
 • Јуниор
 • *****
 • Пораки: 561
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #461 на: Ноември 14, 2019, 09:20:49 am »
Zdravo, imame na lager, 1800den se, 1600den so popust.

Poz

Отсутен Vojvoda

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 12
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #462 на: Ноември 14, 2019, 11:04:33 am »
za golf 5 gumeni patosnici cena ГЛЕДРИНГ

Отсутен Zile

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5791
 • Плинаш!!!
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #463 на: Ноември 14, 2019, 12:16:26 pm »
Zdravo, imame na lager, 1800den se, 1600den so popust.

Poz
Фала Samco ке ве посетам деновиве во визбегово.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk


Отсутен MarceCvarce

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6858
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #464 на: Ноември 19, 2019, 11:12:05 am »
Дали online начинот за нарачки фукционира со испорака?

Сакам да нарачам патосници за Хјундаито би требало овие да се за мојот модел

http://auto5.mk/avto-patosnici-gledring/tipski-patosnici/hyundai-patosnici?product_id=1320

ако е ок да си ги нарачам пошто патот никако не ме води до визбаден