Автор Тема: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!  (Прочитано 82579 пати)

Отсутен yarre

 • Bearing Expert
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1151
 • www.lagermax.mk
  • LAGERMAX
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #450 на: Ноември 21, 2018, 12:06:09 pm »
@Samco

Патоснициве ти се закон у сите маала. 

Отсутен Samco

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 646
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #451 на: Ноември 22, 2018, 08:38:21 am »
@yarre

И пошироко :P

Отсутен Бузуки

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5847
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #452 на: Ноември 25, 2018, 23:03:36 pm »
За е39 дали имате гледринг ?

Отсутен Samco

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 646
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #453 на: Ноември 26, 2018, 12:01:13 pm »
Tipska ne proizveduvaat za e39, zamenska ja koristime od e60, dosta e slicna.

Отсутен Volvo

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 101
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #454 на: Октомври 07, 2019, 21:26:50 pm »
Здраво,
Сакам да прашам дали има гумени патосници за Поло 9н од 2004 со закопчување (елипсовидна форма, не кружна) напред и назад. Поздрав.

Отсутен M3V8

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 688
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #455 на: Октомври 07, 2019, 21:50:36 pm »
Dali imate Gledring gumeni za Honda civic sedan 2008 god.

Dopolnitelno, dali moze po naracka da se napravi za bagazen prostor?

Отсутен Samco

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 646
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #456 на: Октомври 08, 2019, 15:43:09 pm »
Zdravo, Gledring imame samo za hatchback, nemame za sedan ... mozeme da ponudime od drugi brendovi, ili platneni. Za bagazniot prostor Rezaw plast 3050den, ili od tepison da napravime. Opcii ima najdobro da pomines , ili kontaktiraj so kolegite 075 391 391

Отсутен Filip MK

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 462
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #457 на: Октомври 10, 2019, 12:42:16 pm »
Здраво, ми треба само една гумена патосница (возачката) за Renault Scenic II, дали има можност за продажба на распар и ако може која би била цената? Благодарам
Претпоставката е мајката на сите заебувања

Отсутен MarceCvarce

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6700
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #458 на: Октомври 10, 2019, 14:16:08 pm »
Decki a prodavnicata od Ruzveltova kade e?

Отсутен Samco

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 646
Одг: ГУМЕНИ ПАТОСНИЦИ ГЛЕДРИНГ!!!
« Одговори #459 на: Октомври 12, 2019, 10:35:05 am »
@Filip MK Здраво, немаме распар за жал само возачка, а се знае, само таа и страда, најчесто.
@MarceCvarce  Рузвелтова - е затворен веќе не работи, затворен е, опција е Визбегово.