Автор Тема: BMW и неговите модели  (Прочитано 85247 пати)

Отсутен Molec

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3495
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: BMW и неговите модели
« Одговори #1020 на: Октомври 09, 2020, 08:10:30 am »


Отсутен Molec

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3495
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: BMW и неговите модели
« Одговори #1021 на: Октомври 14, 2020, 08:37:38 am »


Присутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4784
Одг: BMW и неговите модели
« Одговори #1022 на: Октомври 14, 2020, 11:52:03 am »
#ИмаРазлика


Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 26110
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: BMW и неговите модели
« Одговори #1023 на: Октомври 14, 2020, 12:00:11 pm »
Мислам дека тука повеќе разликата е во гумите (и талентот на возачот, можеби) отколку погонот.

Отсутен loopz

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2301
 • Жгл' б гл'б
Одг: BMW и неговите модели
« Одговори #1024 на: Октомври 16, 2020, 23:51:57 pm »
Тачно. За ваква угорница (угорниче) воопшто не е потребно скапо возило.

Башка, првиот обид беше со нагло влегување во кривина.
Џуќела или офца - бирај.

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20748
Одг: BMW и неговите модели
« Одговори #1025 на: Октомври 21, 2020, 12:29:34 pm »