Автор Тема: Стари фотографии на легендарниот армиски  (Прочитано 1896 пати)

Отсутен zoranz88

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 1
« Последно менување: Мај 11, 2012, 15:50:48 pm velestrumf »

Присутен marjanot

 • Следен од Hammond на Инстаграм.
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10076
 • Giulietta QV
Одг: Стари фотографии на легендарниот армиски
« Одговори #1 на: Мај 11, 2012, 15:37:56 pm »
Супер легендарни фотки, само насловов на темава некако не ми е комплетен :)

Отсутен onak

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16010
 • сељаторе ин ил селандроре!!
  • КАНО еко системи
Одг: Стари фотографии на легендарниот армиски
« Одговори #2 на: Мај 17, 2012, 15:26:23 pm »
ууу види го првиот... пута 2 гуми има комплет... да му туреле уште по една па и по вода ке идел... :)
www.kano.com.mk
www.parno.com.mk
www.kanosistemi.com.mk
www.evtinogreenje.com.mk
https://www.facebook.com/kano.eko.sistemi
кликни на било кој, нема да утнеш, сите водат на исто место, во исто време

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 31962
 • Таков е животот... јебига
Одг: Стари фотографии на легендарниот армиски
« Одговори #3 на: Мај 17, 2012, 17:46:55 pm »
Ене го у позадина