Автор Тема: Фелни (Бандажи)-Дискусии, искуства, упатства, желби  (Прочитано 392768 пати)

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 47220
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Фелни (Бандажи)-Дискусии, искуства, упатства, желби
« Одговори #3885 на: Јуни 18, 2020, 14:03:05 pm »
Каде има кај нас BORBET бандажи? BS5 ми се допаѓаат.
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен Спенсер

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6393
Одг: Фелни (Бандажи)-Дискусии, искуства, упатства, желби
« Одговори #3886 на: Јуни 29, 2020, 17:29:36 pm »
Каде да се бараат дистанцери кај нас? Конкретно за хонда цивик 5 х 114.3 64.1? Или некој што ги прави, ама да не кошта како дел од спејсшатл. 

Отсутен Astraion

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 177
 • BMW E90
Одг: Фелни (Бандажи)-Дискусии, искуства, упатства, желби
« Одговори #3887 на: Јуни 29, 2020, 18:47:51 pm »
Каде да се бараат дистанцери кај нас? Конкретно за хонда цивик 5 х 114.3 64.1? Или некој што ги прави, ама да не кошта како дел од спејсшатл.
Мислам дека Dog Security почна да ги увезува овие од србите, а VR проверив германска фирма е.
https://www.facebook.com/Distanceri/

За цена прашај и пиши тука како се движат, заинтересиран сум за 10mm, само не ми е приоритет моментално и не сум прашал.
Баш ме интересира колку маржа ставаат Дог.

Отсутен Спенсер

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6393
Одг: Фелни (Бандажи)-Дискусии, искуства, упатства, желби
« Одговори #3888 на: Јуни 29, 2020, 21:34:33 pm »
Абе кај србиве вртев на телефон, на мобилен, на меил им пишав... никако не можам да добијам одговор. 😁 

Ќе видам у дог...

Отсутен Rakun4e

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8921
 • Аstra la vista baby !
Одг: Фелни (Бандажи)-Дискусии, искуства, упатства, желби
« Одговори #3889 на: Јуни 30, 2020, 01:05:57 am »
Колку парчина ти требаат, која дебелина ?


http://reklama5.mk/AdDetails?ad=1971145

Отсутен marjanot

 • Следен од Hammond на Инстаграм.
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9816
 • Giulietta QV
Одг: Фелни (Бандажи)-Дискусии, искуства, упатства, желби
« Одговори #3890 на: Јуни 30, 2020, 13:30:24 pm »
^ Ова е Жаре матичниот
 и во Турбомакс има дистанцери