Автор Тема: Музиче..  (Прочитано 468327 пати)

Отсутен Mikius

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4271
Одг: Музиче..
« Одговори #9060 на: Јули 09, 2020, 10:42:02 am »
Од времето кога некој возел Самара ;D


Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20318
Одг: Музиче..
« Одговори #9061 на: Јули 13, 2020, 18:14:12 pm »
Малку е еден саат.


Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 47542
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Музиче..
« Одговори #9062 на: Јули 14, 2020, 11:10:10 am »
Пролупаниот  ;D
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20318
Одг: Музиче..
« Одговори #9063 на: Јули 14, 2020, 22:04:14 pm »
Вечерна гимнастика..


Отсутен marjanot

 • Следен од Hammond на Инстаграм.
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9853
 • Giulietta QV
Одг: Музиче..
« Одговори #9064 на: Јули 15, 2020, 11:04:28 am »
Spotify expands to Russia and 12 other countries

Цитат
It will begin offering free and subscription services in 13 new markets, which include Albania, Belarus, Bosnia & Herzegovina, Croatia, Kazakhstan, Kosovo, Moldavia, Montenegro, North Macedonia, Serbia, Slovenia and Ukraine.

Отсутен velestrumf

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20204
Одг: Музиче..
« Одговори #9065 на: Јули 15, 2020, 11:22:41 am »
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен Prof. Greenthumb

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3412
 • MadaFunker
Одг: Музиче..
« Одговори #9066 на: Јули 15, 2020, 21:46:24 pm »
Spotify expands to Russia and 12 other countries

Цитат
It will begin offering free and subscription services in 13 new markets, which include Albania, Belarus, Bosnia & Herzegovina, Croatia, Kazakhstan, Kosovo, Moldavia, Montenegro, North Macedonia, Serbia, Slovenia and Ukraine.

There I fixed it for you
New blood of old school

Отсутен dreamson

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 311
Одг: Музиче..
« Одговори #9067 на: Јули 16, 2020, 00:24:54 am »

Отсутен Prof. Greenthumb

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3412
 • MadaFunker
Одг: Музиче..
« Одговори #9068 на: Јули 16, 2020, 10:36:18 am »

-Nearly blind, shaking, barely able to walk, etc. And he still sounds better than most of what's on the radio today.
New blood of old school

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16162
 • Keep it 100
Одг: Музиче..
« Одговори #9069 на: Јули 17, 2020, 18:38:53 pm »

Отсутен Astraion

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 199
 • Pixel Perfect
Одг: Музиче..
« Одговори #9070 на: Јули 19, 2020, 13:55:49 pm »
Return to Oz - Artbat in Rio de Janeiro


Отсутен Mikius

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4271
Одг: Музиче..
« Одговори #9071 на: Јули 19, 2020, 14:31:54 pm »
Добро ритамче :)

Отсутен dbl.dzo

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 103
 • Alfa Romeo 147 1.9 JTD
Одг: Музиче..
« Одговори #9072 на: Јули 19, 2020, 17:39:50 pm »
Продолжение на изборот на музика од @Astraion . Ми се чини дека се можно што е последно излезено од продукција на Cercle е пожар, не знам дали ради локацијата, дали ради ритамот (иако не сум по techno / tech house )

Последно време фејв ми е следново доле, се замислувам дека возикам некое JDM возило по брда што може никогаш нема да го имам   ;D


Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20318
Одг: Музиче..
« Одговори #9073 на: Јули 19, 2020, 19:56:02 pm »
Сентиш за драгите клабери...Отсутен Prof. Greenthumb

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3412
 • MadaFunker
Одг: Музиче..
« Одговори #9074 на: Јули 21, 2020, 18:41:32 pm »
New blood of old school