Автор Тема: Затемнетите стакла носат високи казни???  (Прочитано 25854 пати)

Отсутен MAPJAH

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5347
 • Бенве си е бенве
Одг: Затемнетите стакла носат високи казни???
« Одговори #180 на: Октомври 17, 2019, 21:08:01 pm »
Комуњарата е крива, нели Ахтунг?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk


Отсутен achtung

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6470
Одг: Затемнетите стакла носат високи казни???
« Одговори #181 на: Октомври 17, 2019, 23:33:24 pm »
Комуњарата е крива, нели Ахтунг?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
КУмуЊарАтА ги извесла сите шарени педерчиња, за кур да им се фатите.

Отсутен Vlatce-Vectra

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3621
Одг: Затемнетите стакла носат високи казни???
« Одговори #182 на: Октомври 18, 2019, 00:07:20 am »
Stvarno so datumov za EU do kaj sme ?

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 45434
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Затемнетите стакла носат високи казни???
« Одговори #183 на: Октомври 18, 2019, 02:16:46 am »
Влеговме во Еу, само уште не се збори јавно.
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.