Автор Тема: Откажана стартната трка во F1...!  (Прочитано 5869 пати)

Отсутен Kimi R

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3000
 • "Just leave me alone, I know what I'm doing"
Одг: Откажана стартната трка во F1...!
« Одговори #15 на: Март 25, 2011, 23:33:37 pm »
vikendov se vozi australia uf edvaj chekam pochna da mi fali f1 ushter pred eden mesec i se izbedirav koa procitav za bahrain ali eve ja sea melbourn park

Отсутен Sportex

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7890
 • Иштван Беќар Пецарош
  • camouflage.mk
Одг: Откажана стартната трка во F1...!
« Одговори #16 на: Март 26, 2011, 10:53:02 am »
Тркава почнува во недела од 8 ама вечер се менува времето, да не се заебеме да станеме покасно.....

Отсутен Sportex

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7890
 • Иштван Беќар Пецарош
  • camouflage.mk
Одг: Откажана стартната трка во F1...!
« Одговори #17 на: Март 29, 2011, 00:07:26 am »
Станав навреме ама некако не ми беше баш најинтересна тркава.....немаше многу џррр......мррр...
Тоа пирелито као каша се сај ги менјааа......
Честитки за Себастијан....

Отсутен Pal Zileri

 • Сијка Пиштолова
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2464
Одг: Откажана стартната трка во F1...!
« Одговори #18 на: Март 29, 2011, 16:12:41 pm »
Ред Бул убедливо најдобри иако Батон да го задржеше Ветел позади него некој круг мислам дека Хамилтон можеше да го стигне и ќе имаше добра борба.Мерцедес трка за заборав имаа.Најбитен момент коментаторот на МТВ кој немаше врска од ништо се гледа дечкото дека е само за фудбал и ракомет :)
www.domitalia.mk

Замисли како би ни изгледале колите по форумов да имавме нормални 5000еур месечна плата by Deni

Отсутен Sportex

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7890
 • Иштван Беќар Пецарош
  • camouflage.mk
Одг: Откажана стартната трка во F1...!
« Одговори #19 на: Март 29, 2011, 16:17:32 pm »
Ред Бул убедливо најдобри иако Батон да го задржеше Ветел позади него некој круг мислам дека Хамилтон можеше да го стигне и ќе имаше добра борба.Мерцедес трка за заборав имаа.Најбитен момент коментаторот на МТВ кој немаше врска од ништо се гледа дечкото дека е само за фудбал и ракомет :)

Катастрофа беше човекот...абер да се немало од F1.

Отсутен marjanot

 • Следен од Hammond на Инстаграм.
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9853
 • Giulietta QV
Одг: Откажана стартната трка во F1...!
« Одговори #20 на: Март 29, 2011, 16:41:28 pm »
Како само стручно го објасно КЕРС-от...па па па :)

Отсутен Sportex

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7890
 • Иштван Беќар Пецарош
  • camouflage.mk
Одг: Откажана стартната трка во F1...!
« Одговори #21 на: Март 29, 2011, 16:47:47 pm »
Како само стручно го објасно КЕРС-от...па па па :)

Ако знаеше што е Керс и како работи, ја ќе си го исечам..... :D

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 47542
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Откажана стартната трка во F1...!
« Одговори #22 на: Март 29, 2011, 17:09:35 pm »
Како само стручно го објасно КЕРС-от...па па па :)

Ако знаеше што е Керс и како работи, ја ќе си го исечам..... :D
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен Sportex

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7890
 • Иштван Беќар Пецарош
  • camouflage.mk
Одг: Откажана стартната трка во F1...!
« Одговори #23 на: Март 29, 2011, 17:11:23 pm »
 Многу голем морков си ставил......фала....!!! :D :D

Отсутен Pal Zileri

 • Сијка Пиштолова
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2464
Одг: Откажана стартната трка во F1...!
« Одговори #24 на: Март 30, 2011, 05:32:10 am »
Многу голем морков си ставил......фала....!!! :D :D
Добро е  и вака ако ја погодеше големината ќе беше ептен сумљиво :P
www.domitalia.mk

Замисли како би ни изгледале колите по форумов да имавме нормални 5000еур месечна плата by Deni

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20318
Одг: Откажана стартната трка во F1...!
« Одговори #25 на: Април 09, 2011, 11:08:15 am »