Автор Тема: Што ве нервира во сообраќајот? Што ве изнервира денес?  (Прочитано 1309815 пати)

Присутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20750
Одг: Што ве нервира во сообраќајот? Што ве изнервира денес?
« Одговори #20010 на: Јануари 20, 2020, 10:47:19 am »
Најредовните инвалиди во катна гаража возат најскапи коли.
Имам разбирање за нив. 
Душички...се мачеле цел живот за X6 и на крај и сакати останале.

Присутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20750
Одг: Што ве нервира во сообраќајот? Што ве изнервира денес?
« Одговори #20011 на: Јануари 20, 2020, 20:50:42 pm »
Најредовните инвалиди во катна гаража возат најскапи коли.
Имам разбирање за нив. 
Душички...се мачеле цел живот за X6 и на крај и сакати останале.
Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16263
 • Keep it 100
Одг: Што ве нервира во сообраќајот? Што ве изнервира денес?
« Одговори #20012 на: Јануари 20, 2020, 22:44:12 pm »


Отсутен AllMightyMe

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5622
Одг: Што ве нервира во сообраќајот? Што ве изнервира денес?
« Одговори #20013 на: Јануари 21, 2020, 08:15:15 am »
Најредовните инвалиди во катна гаража возат најскапи коли.
Имам разбирање за нив. 
Душички...се мачеле цел живот за X6 и на крај и сакати останале.

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)ВО паркингот кај Беко, вработени во Градски паркираат на место за инвалиди. Што да се каже повеќе.

Отсутен Molec

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3495
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: Што ве нервира во сообраќајот? Што ве изнервира денес?
« Одговори #20014 на: Јануари 21, 2020, 09:35:40 am »
(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)
(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)
За да не си истераш око може и вака, само што буцково не ни е тука....

Ја би го гласал за извршен директор на убк/дбк/како и да се вика сега, да ги подсреди калак*рнициве локални. ''Знаеш ли кој су....''ПАПААААААУ


Присутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20750
Одг: Што ве нервира во сообраќајот? Што ве изнервира денес?
« Одговори #20015 на: Јануари 21, 2020, 09:44:52 am »
Ако сакате може секој ден ново стрипче со нови јунаци.
Ама многу ќе се нервирате. ;D

Отсутен Bicikle

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6294
Одг: Што ве нервира во сообраќајот? Што ве изнервира денес?
« Одговори #20016 на: Јануари 22, 2020, 22:35:58 pm »
(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)
(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)
За да не си истераш око може и вака, само што буцково не ни е тука....
(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)
Ја би го гласал за извршен директор на убк/дбк/како и да се вика сега, да ги подсреди калак*рнициве локални. ''Знаеш ли кој су....''ПАПААААААУ
Само да не му текне нему да паркира кaј сака..xD

Отсутен pirat_07

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7548
 • Rural fuckin society - we live in!!!
Одг: Што ве нервира во сообраќајот? Што ве изнервира денес?
« Одговори #20017 на: Јануари 24, 2020, 21:10:35 pm »
Најредовните инвалиди во катна гаража возат најскапи коли.
Имам разбирање за нив. 
Душички...се мачеле цел живот за X6 и на крај и сакати останале.

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)


Шерифите Кавадаречки ин ди еар :D

Отсутен Bicikle

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6294
Одг: Што ве нервира во сообраќајот? Што ве изнервира денес?
« Одговори #20018 на: Јануари 25, 2020, 08:59:47 am »
Изгледа сите ние што излагаме 5 минс порано како не би се праеле паметни да се туркаме пред семафор и како не ви се престројувале од 1ва во 3та нешто ни фали.
Демек тој се брзал, а мене ми се стануело од 6:30 наместо во 7:15...

Отсутен MecheTo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 11991
 • Пудингот на шоферството
Одг: Што ве нервира во сообраќајот? Што ве изнервира денес?
« Одговори #20019 на: Јануари 25, 2020, 11:51:57 am »
Ни во 7:15 не ми се станува. ;D
God created Turbo Lag to give VTECs a Chance! :D

Отсутен Bicikle

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6294
Одг: Што ве нервира во сообраќајот? Што ве изнервира денес?
« Одговори #20020 на: Јануари 25, 2020, 16:33:03 pm »
Ни во 7:15 не ми се станува. ;D
Epa toa de, isto mi se spie i 6:30 i 7:15... vaka barem kje si stanam raat kafe ova ona, ne sve gaz preku glaa...

Отсутен MecheTo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 11991
 • Пудингот на шоферството
Одг: Што ве нервира во сообраќајот? Што ве изнервира денес?
« Одговори #20021 на: Јануари 25, 2020, 17:09:59 pm »
Jas ne pamtam koga imam stanato na vreme...Duri mi imaat pustano kolegi sho se vo blizina da me razbudat.  ;D
God created Turbo Lag to give VTECs a Chance! :D

Присутен Ipkisija Meskosa

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7998
 • Пичлеме
Одг: Што ве нервира во сообраќајот? Што ве изнервира денес?
« Одговори #20022 на: Јануари 25, 2020, 17:13:05 pm »
Даби црнци те разбудвале... за да се научиш да станваш на време ;D

Отсутен MecheTo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 11991
 • Пудингот на шоферството
Одг: Што ве нервира во сообраќајот? Што ве изнервира денес?
« Одговори #20023 на: Јануари 25, 2020, 17:39:55 pm »
Se razbudvas ko ke se naspies,se drugo e razbudvanje so provokacija. ;D
God created Turbo Lag to give VTECs a Chance! :D

Присутен loopz

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2301
 • Жгл' б гл'б
Одг: Што ве нервира во сообраќајот? Што ве изнервира денес?
« Одговори #20024 на: Јануари 25, 2020, 18:05:57 pm »
Џуќела или офца - бирај.