Автор Тема: Што ве насмеа денес  (Прочитано 955359 пати)

Отсутен Power to the people

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3593
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #12420 на: Октомври 27, 2020, 11:47:25 am »

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20748
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #12421 на: Октомври 27, 2020, 12:58:48 pm »

Присутен Diesel

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2999
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #12422 на: Октомври 27, 2020, 14:47:48 pm »
2008 Opel Astra Classic II 1.4 16V Ecotec Twinport

2002 VW Polo 9N 1.4 16V

Масло во менувач се менува кога се менува менувач.

Отсутен Astraion

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 245
 • Pixel Perfect
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #12423 на: Октомври 27, 2020, 23:20:22 pm »
Уништи  :DОтсутен loopz

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2301
 • Жгл' б гл'б
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #12424 на: Октомври 27, 2020, 23:55:05 pm »
Пеер,

ова НЕ е монтажа?

Џуќела или офца - бирај.

Присутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4784
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #12425 на: Октомври 29, 2020, 14:48:29 pm »

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 26110
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #12426 на: Октомври 29, 2020, 15:22:39 pm »
Пикасо, баки!

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 48196
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #12427 на: Октомври 29, 2020, 16:49:06 pm »
.
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Присутен dbl.dzo

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 623
 • Alfa Romeo 147 1.9 JTD
Одг: Што ве насмеа денес
« Одговори #12428 на: Октомври 29, 2020, 22:27:30 pm »
...

Нисам то због тебе, терао сам пред 2 саата  ;D ;D Ј*бем ти сунца да ти цртам јас тд