Автор Тема: U.S. Muscle Cars  (Прочитано 245382 пати)

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 47220
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: U.S. Muscle Cars
« Одговори #2910 на: Јуни 06, 2020, 14:45:28 pm »
Не се 23000 овие, малку поскапи се. Со Р1 не се оди на пазар баш.
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20147
Одг: U.S. Muscle Cars
« Одговори #2911 на: Јуни 06, 2020, 15:07:00 pm »
Ќе се навратам на бугаров.


Не треба повеќе,скромен сум ама 20К за 1000 кубика не ти давам па и нокти да ми корнеш.

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 47220
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: U.S. Muscle Cars
« Одговори #2912 на: Јуни 06, 2020, 15:19:20 pm »
Што се запна за 1000цц која е таа кола?
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20147
Одг: U.S. Muscle Cars
« Одговори #2913 на: Јуни 06, 2020, 16:06:34 pm »
Голф 8, Фиеста, Астра, Корса...не знам многу, не ги пратам.

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20147
Одг: U.S. Muscle Cars
« Одговори #2914 на: Јуни 12, 2020, 00:59:59 am »

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20147
Одг: U.S. Muscle Cars
« Одговори #2915 на: Јуни 14, 2020, 23:30:33 pm »

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20147
Одг: U.S. Muscle Cars
« Одговори #2916 на: Јуни 29, 2020, 20:38:25 pm »

Не треба повеќе со тој изглед и звук.


Отсутен Molec

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3206
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: U.S. Muscle Cars
« Одговори #2917 на: Јули 01, 2020, 19:02:44 pm »
US Muscle Trucks - шо караван?Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17440
 • (•_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)
Одг: U.S. Muscle Cars
« Одговори #2918 на: Јули 01, 2020, 19:35:55 pm »
Не подносливи ми се овие стрејт пајпс од алиекспрес.

Отсутен velestrumf

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20166
Одг: U.S. Muscle Cars
« Одговори #2919 на: Јули 01, 2020, 22:35:10 pm »
US Muscle Trucks - шо караван?


За мене лично, може ваковили ваковпа дури и вакову секое време, место и прилика, многу многу, светлосни години пред реднек мобилот, па колку сака коњи нека има под хауба.
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен Molec

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3206
 • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: U.S. Muscle Cars
« Одговори #2920 на: Јули 01, 2020, 22:44:49 pm »
Ок Volvo-во може :)


Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 38337
 • Il Moderatore
  • alfisti.mk
Одг: U.S. Muscle Cars
« Одговори #2921 на: Јули 01, 2020, 23:22:03 pm »
Ок Volvo-во може :)
Може ако е полстар, инаку каде со 185км/ч лимит?

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен loopz

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1674
 • Жгл' б гл'б
Одг: U.S. Muscle Cars
« Одговори #2922 на: Јули 01, 2020, 23:52:18 pm »
Јетко мој има постигнато 195, море хеј!

Темава е мускулести коли, не ме терајте мускулест Јетко да ви го сликам! :D:D:D
Ежо Магаро Венти Лаатор КозИ

Отсутен loopz

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1674
 • Жгл' б гл'б
Одг: U.S. Muscle Cars
« Одговори #2923 на: Јули 01, 2020, 23:54:14 pm »
US Muscle Trucks - шо караван?


За мене лично, може ваков

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

или ваков

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

па дури и ваков

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

у секое време, место и прилика, многу многу, светлосни години пред реднек мобилот, па колку сака коњи нека има под хауба.


Порано денес баш ги зборев Audi.

Од најкраткото до караван пак имаат фаца.

Ич не сакам караван, ама овие нивните некако делат од сите други :)
Ежо Магаро Венти Лаатор КозИ

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 25508
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: U.S. Muscle Cars
« Одговори #2924 на: Јули 02, 2020, 12:43:37 pm »
Јас имав прекрасна можност пред некој ден 20-тина минути да повозам RS6 од минатата генерација.

Меѓу најбруталните коли кои сум ги возел.