Автор Тема: Основна форумска култура.  (Прочитано 18382 пати)

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 35072
 • Il Moderatore
  • alfisti.mk
Одг: Основна форумска култура.
« Одговори #75 на: Февруари 12, 2019, 08:11:18 am »
@Принц фрли уште некоја, овие тешки дискусии не се решаваат со еден пар балони :D

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен Принц

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3254
 • MadaFunker
Одг: Основна форумска култура.
« Одговори #76 на: Февруари 12, 2019, 23:14:24 pm »
Пар не бркале работа...у реду еве триплета  ;D

New blood of old school

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 35072
 • Il Moderatore
  • alfisti.mk
Одг: Основна форумска култура.
« Одговори #77 на: Февруари 13, 2019, 00:09:54 am »
Пар не бркале работа...у реду еве триплета  ;D

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

А бе читаш ти асално?! ЕДЕН ПАР не бркаат работа.. дај фрли два пара, три пара, четири пара ;D После немало форумска култура! Е па нема кога не читате што е напишано!!!

ВАКА:Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.