Автор Тема: HILLCLIMB  (Прочитано 31302 пати)

Отсутен Drive-r

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7375
 • FB Vlecna Suzba Niko-m
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #30 на: Јули 24, 2012, 00:07:25 am »
Лоша работа што се ставени гумите од страна на патот, мислам тие доведоа ова да се случи.

Отсутен Cuore Sportivo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17638
 • Alfa155 & AlfaGT
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #31 на: Јули 24, 2012, 00:08:49 am »
Чудно како му зализга, скоро право и да беше..

Отсутен Drive-r

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7375
 • FB Vlecna Suzba Niko-m
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #32 на: Јули 24, 2012, 00:11:33 am »
Да не ја допре гумата од страна (може и ја закачи мн. блиску беше ) го цимна воланот и загуби контрола.

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9435
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #33 на: Јули 24, 2012, 08:55:18 am »
Not a valid youtube URL

Отсутен Chlink

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8515
 • alfa 156 1.8 t.s & alfa 159 2.4 jtdm
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #34 на: Јули 24, 2012, 11:03:08 am »
Стварно лошо и штета. Многу му тргна добро у пм.

Отсутен Tome-Colt

 • Близок до администрацијата
 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4628
 • Муфљуз
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #35 на: Јули 24, 2012, 12:24:18 pm »
Добро де жив здрав излезе од кола тоа е битно. Ќе се направи нова кола и готово што сеа.
„Јас, Филип, кењам по форуми и не треба човек ништо да ми верува. Се што пишав за брзината на возење е куп гомна од коњ.“

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9435
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #36 на: Јули 24, 2012, 14:32:57 pm »
Почнато е со работа уште вчера, набрзо пак ќе биде на врвот!  ;)
Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16096
 • Keep it 100
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #37 на: Јули 28, 2012, 21:48:16 pm »
Not a valid youtube URL

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9435
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #38 на: Август 27, 2012, 01:37:29 am »
За Џиџи и остала опелова багра. ;D


Отсутен S16-HGT

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4445
 • НУКЛЕАРЕН КОМАРЕЦ
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #39 на: Август 28, 2012, 12:59:49 pm »
Not a valid youtube URL

Отсутен FiLo

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6099
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #40 на: Август 28, 2012, 14:04:06 pm »

Присутен Dule_

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2226
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #41 на: Октомври 13, 2012, 20:43:43 pm »

Отсутен DARK MK1 GTI

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5108
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #42 на: Октомври 19, 2012, 13:51:41 pm »
Uzivajte malce  :o

Not a valid youtube URL

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9435
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #43 на: Октомври 19, 2012, 14:16:04 pm »
Убавини. :)

Отсутен S16-HGT

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4445
 • НУКЛЕАРЕН КОМАРЕЦ
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #44 на: Декември 02, 2012, 19:18:17 pm »
Го памети некој возилово ?...


...и коментарот под видеото е вистинит: " Ne bismo ni culi za ime Marko Andreas da je Franjo nastavio da vozi Audi ".


..је-беееем ти сунце... ;D

« Последно менување: Декември 02, 2012, 19:33:32 pm S16-HGT »