Автор Тема: HILLCLIMB  (Прочитано 31198 пати)

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9435
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #15 на: Мај 15, 2012, 14:16:08 pm »

Отсутен S16-HGT

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4445
 • НУКЛЕАРЕН КОМАРЕЦ
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #16 на: Мај 25, 2012, 00:23:06 am »

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9435
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #17 на: Мај 29, 2012, 16:23:25 pm »
Не ми се веруваше дека и ова ќе го видам..
Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9435
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #18 на: Мај 30, 2012, 23:40:16 pm »
Бидна и видеото што со нетрпение го чекав. Уживајте  ;)


Отсутен velestrumf

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20098
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #19 на: Јуни 12, 2012, 13:55:46 pm »
Баш би сакал паралелно да можам да следам и телеметрија...
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен Pal Zileri

 • Сијка Пиштолова
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2464
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #20 на: Јуни 15, 2012, 15:50:15 pm »
Not a valid youtube URL
www.domitalia.mk

Замисли како би ни изгледале колите по форумов да имавме нормални 5000еур месечна плата by Deni

Отсутен Tome-Colt

 • Близок до администрацијата
 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4628
 • Муфљуз
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #21 на: Јуни 15, 2012, 21:22:00 pm »
Пред 2 минути го гледав.
„Јас, Филип, кењам по форуми и не треба човек ништо да ми верува. Се што пишав за брзината на возење е куп гомна од коњ.“

Отсутен Pal Zileri

 • Сијка Пиштолова
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2464
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #22 на: Јуни 15, 2012, 21:47:03 pm »
Нозете му играат поситно од пајдушко ;D
www.domitalia.mk

Замисли како би ни изгледале колите по форумов да имавме нормални 5000еур месечна плата by Deni

Отсутен S16-HGT

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4445
 • НУКЛЕАРЕН КОМАРЕЦ
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #23 на: Јуни 19, 2012, 17:25:19 pm »

This is WRC driver Gilles Panizzi's famous 360 at the 2002 Rally Catalunya.

He was leading by around 45 seconds and decided to give the fans a little treat. One of the most awesome and fun moments in rallying history! Even funnier when you realize that he didn't tell his co-driver - his brother Herve - that he was going to do it!

Отсутен S16-HGT

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4445
 • НУКЛЕАРЕН КОМАРЕЦ
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #24 на: Јуни 30, 2012, 22:24:09 pm »

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9435
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #25 на: Јули 22, 2012, 22:50:34 pm »
За жал, еден од нашите најдобри автомобилисти -Иџе денес имал инцидент на трката во Крушевац. За среќа со него е се во ред, а хондата е прилично оштетена ...  :(

3:34


Отсутен Tome-Colt

 • Близок до администрацијата
 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4628
 • Муфљуз
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #26 на: Јули 23, 2012, 13:01:09 pm »
Баш штета, ама тоа е сега битно он да е добар па за хондата ќе се направи друга :)
„Јас, Филип, кењам по форуми и не треба човек ништо да ми верува. Се што пишав за брзината на возење е куп гомна од коњ.“

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9435
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #27 на: Јули 23, 2012, 20:21:33 pm »

Отсутен Tome-Colt

 • Близок до администрацијата
 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4628
 • Муфљуз
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #28 на: Јули 23, 2012, 20:58:29 pm »
Штета, на ефтина грешка.
„Јас, Филип, кењам по форуми и не треба човек ништо да ми верува. Се што пишав за брзината на возење е куп гомна од коњ.“

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9435
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #29 на: Јули 23, 2012, 22:39:19 pm »
Се случува и на најдобрите, ама после ова ќе биде уште побрз, Иџе не е некој што лесно се предава и секоја му чест.  Btw вечерва ќе има уште еден онборд. :)