Автор Тема: HILLCLIMB  (Прочитано 32113 пати)

Отсутен S16-HGT

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4444
 • НУКЛЕАРЕН КОМАРЕЦ
HILLCLIMB
« на: Јануари 23, 2012, 19:24:56 pm »

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9439
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #1 на: Јануари 23, 2012, 20:24:25 pm »
Неможе а да не се спомене идниот шампион во група Н  :)Отсутен Tome-Colt

 • Близок до администрацијата
 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4624
 • Муфљуз
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #2 на: Јануари 23, 2012, 20:53:11 pm »
Mercedes Benz 190E EX DTM :D
„Јас, Филип, кењам по форуми и не треба човек ништо да ми верува. Се што пишав за брзината на возење е куп гомна од коњ.“

Отсутен IvO

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1678
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #3 на: Јануари 24, 2012, 00:00:05 am »

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9439
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #4 на: Јануари 24, 2012, 00:13:18 am »


Отсутен IvO

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1678
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #5 на: Јануари 24, 2012, 00:16:41 am »

Отсутен S16-HGT

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4444
 • НУКЛЕАРЕН КОМАРЕЦ
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #6 на: Јануари 24, 2012, 01:35:19 am »
Not a valid youtube URLNot a valid youtube URLNot a valid youtube URL

Отсутен S16-HGT

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4444
 • НУКЛЕАРЕН КОМАРЕЦ
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #7 на: Јануари 25, 2012, 01:08:23 am »

Отсутен Pal Zileri

 • Сијка Пиштолова
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2464
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #8 на: Јануари 26, 2012, 18:17:24 pm »
Лекција од професорот :)

www.domitalia.mk

Замисли како би ни изгледале колите по форумов да имавме нормални 5000еур месечна плата by Deni

Отсутен Pal Zileri

 • Сијка Пиштолова
 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2464
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #9 на: Февруари 16, 2012, 17:50:29 pm »
Lancia Delta Integrale во акција ;)

www.domitalia.mk

Замисли како би ни изгледале колите по форумов да имавме нормални 5000еур месечна плата by Deni

Отсутен Igor

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9439
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #10 на: Февруари 18, 2012, 23:39:45 pm »

Отсутен Cuore Sportivo

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17639
 • Alfa155 & AlfaGT
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #11 на: Март 18, 2012, 20:50:17 pm »
Празник.


Отсутен S16-HGT

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4444
 • НУКЛЕАРЕН КОМАРЕЦ
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #12 на: Април 24, 2012, 23:50:12 pm »Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16108
 • Keep it 100
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #13 на: Мај 06, 2012, 15:27:32 pm »
Not a valid youtube URL

Отсутен stef

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 58
Одг: HILLCLIMB
« Одговори #14 на: Мај 14, 2012, 21:48:57 pm »