Автор Тема: Golf all generations foto meeting  (Прочитано 25867 пати)

Отсутен S16-HGT

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4444
 • НУКЛЕАРЕН КОМАРЕЦ
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #45 на: Јануари 18, 2012, 18:16:01 pm »
Нема да ни се вклопува. Другите ни се оригиналки  ;D :D :D

Отсутен Sportex

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7890
 • Иштван Беќар Пецарош
  • camouflage.mk
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #46 на: Јануари 18, 2012, 18:21:44 pm »
Ама еден ви фали и покрај двојката! Сериски модел!

Калимеро  4 x 4 Зајак ! ;D
Отсутен Tommy

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6908
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #47 на: Јануари 18, 2012, 19:23:21 pm »
Епа, нека биде така. Во Сабота, сите убаво испрани, во 5 се чекаме на Борис Трајковски.

+1 ...

Tommy, ако мораш да идеш, еве јас ќе се (ахм) „жртвувам“ да го земам твојот Голф ::)

Размотриќемо :):):)

Отсутен cuoresportivo159

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4197
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #48 на: Јануари 18, 2012, 19:47:11 pm »
a nekoi dalecni rodnini na golf, cisto radi drustvo, primate?

Sent from my MOVE using Tapatalk

Izgleda ne sakaat bas .....
Alfa Romeo 166 is one of only three cars that have "that special thing" !!! 
-J.Clarkson

Отсутен The Boy Next Door

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 492
 • Pug 205 GTI - the drive of your life !
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #49 на: Јануари 18, 2012, 20:37:22 pm »
^ Абе ние и без Голфови ќе дојдеме,па ако не не сакаат и ние нема да им изразуваме прекумерна љубов.  ;D ;D ;D ;)
Не возам брзо, ниско летам.

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 48581
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #50 на: Јануари 18, 2012, 20:40:52 pm »
Vo sabota sobir a sesija drug pat... Po se izgleda.
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен DARK MK1 GTI

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5107
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #51 на: Јануари 18, 2012, 20:43:17 pm »
aj ke vidime ako mi dadat u sabota pari da go registriram ke doam ,a ako ne ic nema da mi go dadat da go vozam :)

Отсутен Nakolce

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2302
 • Имигрант
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #52 на: Јануари 18, 2012, 21:34:11 pm »
Vo sabota sobir a sesija drug pat... Po se izgleda.
сесија друг пат.. А томи што си оди во вторник ???
Да не се размислувало ич :D

Отсутен DARK MK1 GTI

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5107
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #53 на: Јануари 18, 2012, 23:53:34 pm »
u ponedelnik :D

Отсутен edonos

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3557
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #54 на: Јануари 19, 2012, 13:35:36 pm »
Vo sabota sobir a sesija drug pat... Po se izgleda.

Чим можеш да дојдеш на собир,можеш и апаратчето да го земеш..Не дупи и ти да га ебу..

Иначе избор за голф 6,е голфот гти на 4г637..мое мислење..
People should not fear their government.The goverment should fear its people.

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 48581
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #55 на: Јануари 19, 2012, 13:38:15 pm »
Vo sabota sobir a sesija drug pat... Po se izgleda.

Чим можеш да дојдеш на собир,можеш и апаратчето да го земеш..Не дупи и ти да га ебу..

Иначе избор за голф 6,е голфот гти на 4г637..мое мислење..
Ех да е само да го земам апаратчето, и колку плукни-залепи мислите дека е тоа...
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен Спенсер

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6527
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #56 на: Јануари 19, 2012, 17:27:42 pm »
Иначе избор за голф 6,е голфот гти на 4г637..мое мислење..

црвениот -036- ? уффф како го нагази еднаш у ѓорче :) лелеее,другарчето се чудеше што се десило ;D

Отсутен DARK MK1 GTI

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5107
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #57 на: Јануари 19, 2012, 17:34:01 pm »
najverojatno i ja nema da mozam za ovoj vikend :/

Отсутен Bu$aV MeGaNe

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1843
 • Renault Megane R26
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #58 на: Јануари 19, 2012, 23:26:54 pm »
Е што ти значело класниот да има голф,одма собири,фотосесии и остали заебанции.

Полека може да го напраиме форумов CarClub_VW ;D

Отсутен stig

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 933
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #59 на: Јануари 19, 2012, 23:30:07 pm »
Или VW Club.mk ;D