Автор Тема: Golf all generations foto meeting  (Прочитано 28982 пати)

Отсутен RikiRulz

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10650
 • *** UNDERCOVER ***
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #30 на: Јануари 18, 2012, 12:54:31 pm »
Не е проблем...

Отсутен Nakolce

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2303
 • Имигрант
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #31 на: Јануари 18, 2012, 13:43:34 pm »
Епа класен пуштај терминот... Ми мириса дека ке биде јако... :D

Отсутен Fic_CC

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16391
 • Keep it 100
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #32 на: Јануари 18, 2012, 13:54:18 pm »
Мислам дека одлична локација би ви била паркингот(на Водно мислам?)со ѕидот со графитите во позадина, каде што го има сликано Zero голфот.Таму една ноќна фото сесија, мераци. :)Што е со трагиве од трактор? ;D Каде се наоѓа ова?

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 26834
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #33 на: Јануари 18, 2012, 13:56:40 pm »
Епа класен пуштај терминот... Ми мириса дека ке биде јако... :D

Сабота, 5 попладне?

Отсутен edonos

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3557
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #34 на: Јануари 18, 2012, 14:12:05 pm »
А каде ќе се собираме,или право таму (каде е тоа право таму?)..?

People should not fear their government.The goverment should fear its people.

Отсутен S16-HGT

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4444
 • НУКЛЕАРЕН КОМАРЕЦ
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #35 на: Јануари 18, 2012, 17:14:35 pm »
Епа класен пуштај терминот... Ми мириса дека ке биде јако... :D

Сабота, 5 попладне?


Може.

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 26834
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #36 на: Јануари 18, 2012, 17:34:34 pm »
Епа, нека биде така. Во Сабота, сите убаво испрани, во 5 се чекаме на Борис Трајковски.

Отсутен Sportex

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7890
 • Иштван Беќар Пецарош
  • camouflage.mk
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #37 на: Јануари 18, 2012, 17:37:59 pm »
Шо ќе праите бе...? да не ќе снимате цртана серија "Калимеро нема правда"....Сезона 2-ра?

Отсутен S16-HGT

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4444
 • НУКЛЕАРЕН КОМАРЕЦ
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #38 на: Јануари 18, 2012, 17:39:54 pm »
Епа, нека биде така. Во Сабота, сите убаво испрани, во 5 се чекаме на Борис Трајковски.


Ќе одиме кај што мислам дека ќе одиме ?  ;)

А, Влатко со 2- ката кој ќе го обезбеди ?

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 26834
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #39 на: Јануари 18, 2012, 17:41:32 pm »
Само да потврдиме со Дени и Велештрумф дали ќе бидат слободни за сликање.

Отсутен KaZaN

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3422
 • Шуруп Мајстор
  • Шуруп Мајстор
Одг: Re: Golf all generations foto meeting
« Одговори #40 на: Јануари 18, 2012, 18:06:23 pm »
a nekoi dalecni rodnini na golf, cisto radi drustvo, primate?

Sent from my MOVE using Tapatalk

Отсутен S16-HGT

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4444
 • НУКЛЕАРЕН КОМАРЕЦ
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #41 на: Јануари 18, 2012, 18:10:08 pm »
Имаме ли Голф 2- ка ?!?!?!?!?!

Отсутен Sportex

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7890
 • Иштван Беќар Пецарош
  • camouflage.mk
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #42 на: Јануари 18, 2012, 18:11:26 pm »
Имаме ли Голф 2- ка ?!?!?!?!?!

Ако нема да купиме еден да имате за собири?

Отсутен S16-HGT

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4444
 • НУКЛЕАРЕН КОМАРЕЦ
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #43 на: Јануари 18, 2012, 18:13:35 pm »
Ама не TAS  ;D

Отсутен Sportex

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 7890
 • Иштван Беќар Пецарош
  • camouflage.mk
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #44 на: Јануари 18, 2012, 18:14:20 pm »
Ама не TAS  ;D

Оти па тоа нели е калимеро исто? По лиценца е бре шо му фали?