Автор Тема: Golf all generations foto meeting  (Прочитано 28978 пати)

Отсутен Nakolce

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2303
 • Имигрант
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #15 на: Јануари 18, 2012, 02:32:48 am »
Ja сум до вторник тука .... +1
Значи викендов мора да ја биде...
Што викате дестинација водно + собир на Carclub.mk + дрифт на снег

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 26834
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #16 на: Јануари 18, 2012, 08:40:31 am »
Епа викендов да организираме нешто.

Отсутен BokiCivic

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3718
 • Боинг 747
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #17 на: Јануари 18, 2012, 08:59:46 am »
Јас ќе се погрижам во близина на настанов да викнам Брза Помош и Влечна служба Бадник за секој случај :)

Отсутен BokiCivic

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3718
 • Боинг 747
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #18 на: Јануари 18, 2012, 09:02:04 am »
Јас ќе се погрижам во близина на настанов да викнам Брза Помош и Влечна служба Бадник за секој случај :)
Мала шала, меѓутоа како што викаат секоја шала пола вистина :):):)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 26834
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #19 на: Јануари 18, 2012, 09:07:26 am »
Не бе Боки, ќе не шлепаш ти со Цивичот, и така имаш зимски гуми. ;D

Отсутен BokiCivic

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3718
 • Боинг 747
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #20 на: Јануари 18, 2012, 09:21:16 am »
Не бе Боки, ќе не шлепаш ти со Цивичот, и така имаш зимски гуми. ;D
Нема никаков проблем уклучувам 2х2 и нема гајле

Отсутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5127
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #21 на: Јануари 18, 2012, 09:46:26 am »
Имате поддршка и од мене.... за шлепање :)

Мала шала нали... Одлична ви е идејата, ние останатите само љубоморно ќе посматраме од страна и ќе ни течат лиги.

Отсутен Lazarus

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 526
 • drive it like you stole it!
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #22 на: Јануари 18, 2012, 09:57:00 am »
Мислам дека одлична локација би ви била паркингот(на Водно мислам?)со ѕидот со графитите во позадина, каде што го има сликано Zero голфот.Таму една ноќна фото сесија, мераци. :)

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 49332
 • Махер
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #23 на: Јануари 18, 2012, 10:00:41 am »
Мислам дека одлична локација би ви била паркингот(на Водно мислам?)со ѕидот со графитите во позадина, каде што го има сликано Zero голфот.Таму една ноќна фото сесија, мераци. :)


Отсутен Lazarus

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 526
 • drive it like you stole it!
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #24 на: Јануари 18, 2012, 10:01:34 am »
point taken ;)

Отсутен velestrumf

 • Модератор
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 20301
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #25 на: Јануари 18, 2012, 10:09:53 am »
Tommy, ако мораш да идеш, еве јас ќе се (ахм) „жртвувам“ да го земам твојот Голф ::)
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.

Отсутен kimi makedonski

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2144
 • Слобода или смрт
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #26 на: Јануари 18, 2012, 10:22:42 am »
А што не земете една 3 или 4 и до 6 само преку фотошоп ќе искористете она што е clone.
Никој гарант нема да познае дека е така правено. ;)

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10000
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #27 на: Јануари 18, 2012, 10:54:10 am »
А што не земете една 3 или 4 и до 6 само преку фотошоп ќе искористете она што е clone.
Никој гарант нема да познае дека е така правено. ;)
LOL

Иначе викајте, може и јас да поминам како поддршка :)
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен DARK MK1 GTI

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5107
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #28 на: Јануари 18, 2012, 12:40:58 pm »
ejj ne e fer mene ne mi e registriran kecot,neznam dali vikendov ke go registriram :/ :/

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 26834
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Golf all generations foto meeting
« Одговори #29 на: Јануари 18, 2012, 12:45:10 pm »
Епа регистрирај го. Или вози го нерегистриран, ваљда нема да те упеца џандар за пола саат возење. Ако треба, Рики е тука. :)