Автор Тема: Opel Insignia ST Innovation 1.6 CDTI  (Прочитано 34749 пати)

Отсутен velestrumf

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 20101
Одг: Opel Insignia ST Innovation 1.6 CDTI
« Одговори #315 на: денес во 12:40:11 »
Сум купувал поубав бандаж и сум дотерувал кола, кога сум немал поприоритетни и побитни работи у животот. Сега имам, и да, не ми се фрлаат пари за џабе.

Абе а лансерот го спушти па го продаде, или така остана когаре? ;D  ;D ;D ;D ;D

Не го спуштив, го продадов комплеКт како што си беше.
The numbers thing, the how-fast-can-we-drag-race-a-bunch-of-cars, is the realm of people who think more is better, not better is better. - Matt Hardigree, Jalopnik.