Автор Тема: Поздрав од ....  (Прочитано 24414 пати)

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 31963
 • Таков е животот... јебига
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #45 на: Март 23, 2012, 10:46:29 am »
Сонувал ноќеска...

Отсутен Tommy

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6908
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #46 на: Март 23, 2012, 11:13:25 am »
Не, сликата ја земав од Antenna5 дечките ... Ми се виде Масератито красно ...

Сонувал ноќеска...

:) ...

Отсутен ace-106

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3309
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #47 на: Април 13, 2012, 16:07:10 pm »
Германија :)
Отсутен NUME

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5451
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #48 на: Април 13, 2012, 17:13:28 pm »

Отсутен Nakolce

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2302
 • Имигрант
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #49 на: Април 13, 2012, 17:34:43 pm »
@ace-106
Уше некој GPS да стаеше у кола.. да не се изгубиш

Отсутен ace-106

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3309
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #50 на: Април 13, 2012, 19:30:07 pm »
Имав и трет,ама тој ми беше во рака (сликав моментално)  :)

BTW: Неморам тебе да ти објаснувам,ама вториот GPS е затоа што на гарминот нема "speed cam".

Отсутен Nakolce

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2302
 • Имигрант
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #51 на: Април 13, 2012, 22:34:12 pm »
Имав и трет,ама тој ми беше во рака (сликав моментално)  :)

BTW: Неморам тебе да ти објаснувам,ама вториот GPS е затоа што на гарминот нема "speed cam".
Никој не рече дека мора да ми објаснуваш... Ама тоа со speed cam не ти е лошо... Бидејки таму дрмаат многу

Отсутен kalimero

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1670
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #52 на: Април 19, 2012, 00:07:43 am »
Поздрав еден од мене од Париз.

Цитроенов беше лудилоТука не се фаќајте за спачекот, тоа позади е битно, знам дека и низ Скопје има доста Бентлија, ама бојава беше многу упадлива.И за Куоре, Симо и остала банда Алфисти на форумов.Имам уште доста коли сликано, цитроенот на Лоеб и Елена, Ланчија една интересна, многу Ферари Ламборгини, еден куп хибриди, и едно Рено кое таму многу го форсираа, за двајца еден позади друг сместени комплетно електрично.Ќе ги ставам деновиве.


Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 26374
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #53 на: Април 19, 2012, 00:57:08 am »
Twizy?

Отсутен kalimero

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1670
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #54 на: Април 19, 2012, 08:29:34 am »
Twizy?

Да Twizy, цел салон беше со такви нареден, на под на плафон на страничните ѕидови, сегде само такви висеа. А го прашувам тој продавачот, како се полни ова, и отвара напред еден капак и кога измкна еден кабел од тоа, вика еве, само брцаш у штекер. Многу јако викам, ова кога ќе снема батерии кабелов можеш како сајла да го користиш да те шлепаат.
У секој случај ме бендиса количето, за низ град е одлично.

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 26374
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #55 на: Април 19, 2012, 08:49:15 am »
Тоа и му е целта.. Само тоа е за нормални земји каде што луѓето можат да си дозволат такво возило како возило за низ град.

Присутен Dule_

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2311
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #56 на: Април 25, 2012, 11:18:32 am »
Првпат гледам а и слушам дека постоело ваква кола


Отсутен marjanot

 • Следен од Hammond на Инстаграм.
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 10076
 • Giulietta QV
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #57 на: Април 25, 2012, 11:27:20 am »
Интересно, и јас првпат гледам :) http://www.carsofcoolhaven.nl/archives/1858

Отсутен Chlink

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 8515
 • alfa 156 1.8 t.s & alfa 159 2.4 jtdm
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #58 на: Јули 24, 2012, 11:32:40 am »
Тука ли беа будалите од топ геар???


Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 26374
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Поздрав од ....
« Одговори #59 на: Јули 24, 2012, 11:57:52 am »
Аха.