Автор Тема: Body Building, Fitness, P90X, MMA, Boxing i slicno...  (Прочитано 465693 пати)

Отсутен Inter1

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 2030
Одг: Body Building, Fitness, P90X, MMA, Boxing i slicno...
« Одговори #6000 на: Април 07, 2021, 16:00:07 pm »
@Power to the people  Провери Jordan/Runners. Имаат сајт со цени со се. За такви работи се многу добри

Отсутен Power to the people

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 3959
Одг: Body Building, Fitness, P90X, MMA, Boxing i slicno...
« Одговори #6001 на: Април 08, 2021, 07:11:22 am »
Секаде проверив каде што има и цена, само Интерспорт ме интересираше дали уште имаат, оти на око убај ми беа.
Му пишав на фб, не вратија, логично, ќе треба да се јавувам, Охрид Струга да видам дали имаат.

Ранерс многу си го кренаа рејтингот, си мислат брендови продаваат па креваат цени, скапи ми се таму.

Отсутен Stratro

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 21456
Одг: Body Building, Fitness, P90X, MMA, Boxing i slicno...
« Одговори #6002 на: Април 12, 2021, 12:52:53 pm »
Вежбајте и јадете здраво, срцки...не само ради селфија и жени. ;D
41 полнам во јули, a резултативе се после прележана корона и цистерна Бадел од март 2020та.