Автор Тема: Кампањи, попусти, промотивни акции, добри понуди ...  (Прочитано 242439 пати)

Отсутен Majstoriste

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 21
Како што нема залиха на возила,кај нас може и да пораснат цените:)
Ако сакаат и тие 4 да не ги продадат.
Веројатно намерно за да не им зјаат празни салоните.

Отсутен mushovlae

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 168
Од пред еден саат објава,навали народе...

Sent from my SM-G955F using Tapatalk


Отсутен mkm

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 855
Па овие уствари ги покачија цените

Отсутен kokos

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 8
 точно така, јарисот беше за 500 евра поефтин до скоро, другите модели не ги ни пратам скапи ми се :-\

Отсутен mkm

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 855
Почетната цена на Камрито беше 30К, а на бензискиот РАВ4 околк 25-6К

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 25388
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Кога сме го објавиле тестот, основна цена на Camry била 30.190, основен Rav4 (бензинец, не хибрид) бил 30.990.

Секако, ова се цени по каталог, без никакви акции и попусти. Во новиве ценовници (односно понуди) тие нивоа на опрема не постојат воопшто, така да не би споредувал баш директно.
« Последно менување: Мај 26, 2020, 19:14:06 pm zeroSignal »

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 46955
 • Махер
  • malikovski.com
точно така, јарисот беше за 500 евра поефтин до скоро, другите модели не ги ни пратам скапи ми се :-\
Јарисот од осамостојување навака е 9900. Толку е реално и во акција и на сајт и во салон. Верувам дека сеуште толку би го давале се додека не дојде новиот.

Понудата е многу добра, ако немаш средства да земеш Свифт Хибрид.
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен loopz

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1544
 • Жгл' б гл'б
<3 <3 <3

Panda осум и пецто бона

https://www.fiat.mk/promotions/fiat-panda/

<3 <3 <3
Уље пијам, ем ракиииии-ја

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 46955
 • Махер
  • malikovski.com
Без радио?
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен loopz

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1544
 • Жгл' б гл'б
Брат, секое влегување во нова кола за 8500 ќе пеам, нема потреба друг да ми свири :D
Уље пијам, ем ракиииии-ја

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 46955
 • Махер
  • malikovski.com
Да им кажам да спремат една бела без радио?
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 38163
 • Il Moderatore
  • alfisti.mk
Да им кажам да спремат една бела без радио?

Ако може без радио - без! Какви глупости бутаат у тоа графите за инфотејмент по каталозите и тоа за прескупи пари, треба да си пресреќен ако може без радио, па сам да си го избилдаш системот за 3 пати поефтино и 3 пати подобро од фабричките лања.

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен bramovsk

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3330
За стотче пакуеш прекрасен звук во Пандава со реномиран производител на MP3 хедјунит и 4 просечни звучки (барем 3 пати поасални од тоа што го има во Easy верзијата).

Присутен AngelSK

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 671
Значи продажбава на нови коли уште повеќе ќе паѓа со покачени цени.

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 17344
 • (•_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)
Значи продажбава на нови коли уште повеќе ќе паѓа со покачени цени.

Јбг сами си бараа дилерите повисоки давачки :D