Автор Тема: Кампањи, попусти, промотивни акции, добри понуди ...  (Прочитано 254154 пати)

Отсутен nethervor18

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 4
Одг: Кампањи, попусти, промотивни акции, добри понуди ...
« Одговори #3195 на: Јуни 12, 2020, 08:37:12 am »
Нема никој инфо за ова?

Ѕвонев на неколку тел. броеви наведени на сајтот, никој не се јавува. Пишав и мејл на две адреси наведени исто на сајт, па си чекам.


Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk


Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 25640
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk
Одг: Кампањи, попусти, промотивни акции, добри понуди ...
« Одговори #3196 на: Јуни 12, 2020, 09:05:47 am »
 prodazba@renault.mk и 02 2 727 200 и 075 227 462?

Отсутен nethervor18

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 4
Одг: Кампањи, попусти, промотивни акции, добри понуди ...
« Одговори #3197 на: Јуни 12, 2020, 09:32:00 am »
prodazba@renault.mk и 02 2 727 200 и 075 227 462?
Yep, на се од наведеното. Еве баш сега добив одговор на мејл со друг тел број. Ќе ги барам подоцна ама штом се желни за разговор веројатно има таква опција за замена и доплата.

Edit: Еве ако некој го интересира, да, имаат програма старо за ново и во Аутомотив Груп.
« Последно менување: Јуни 12, 2020, 11:12:28 am nethervor18 »

Отсутен AngelSK

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 705
Одг: Кампањи, попусти, промотивни акции, добри понуди ...
« Одговори #3198 на: Јуни 25, 2020, 15:01:29 pm »
Излезен е ценовник за Октавија, изненадувачки добри цени.

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 47544
 • Махер
  • malikovski.com
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен Bauer

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 968
Одг: Кампањи, попусти, промотивни акции, добри понуди ...
« Одговори #3200 на: Јуни 27, 2020, 15:53:47 pm »
Ако бара некој нова ефтина кола имате Клио 4ка, за 10800.Sent from my SM-G973F using Tapatalk


Отсутен AngelSK

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 705
Одг: Кампањи, попусти, промотивни акции, добри понуди ...
« Одговори #3201 на: Јуни 27, 2020, 16:11:13 pm »
Ако бара некој нова ефтина кола имате Клио 4ка, за 10800.Sent from my SM-G973F using TapatalkКаде?

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 25640
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 47544
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Кампањи, попусти, промотивни акции, добри понуди ...
« Одговори #3203 на: Јули 18, 2020, 07:59:22 am »
Врв!!!


               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен mkm

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 888
Одг: Кампањи, попусти, промотивни акции, добри понуди ...
« Одговори #3204 на: Јули 18, 2020, 08:44:02 am »
Богами, да. Нема подобра понуда во моментов

Отсутен MarceCvarce

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6923
Одг: Кампањи, попусти, промотивни акции, добри понуди ...
« Одговори #3205 на: Јули 18, 2020, 14:43:01 pm »
Има добри понуди ама треба да се растрчаш по салони малце.

Знаат на лице место добри цени за возила од залиха да извадат

Отсутен Mikius

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4271
Одг: Кампањи, попусти, промотивни акции, добри понуди ...
« Одговори #3206 на: Јули 18, 2020, 14:49:10 pm »
Има добри понуди ама треба да се растрчаш по салони малце.

Знаат на лице место добри цени за возила од залиха да извадат
Кога стана Цитрон ;D
Не си се пофалил :)
Фати некоја цена што не можеше да ја одбиеш? :)

Отсутен MarceCvarce

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6923
Одг: Кампањи, попусти, промотивни акции, добри понуди ...
« Одговори #3207 на: Јули 19, 2020, 13:34:06 pm »
Задња шанса за комбе :) меѓутоа имам потреба иначе ќе останеше Елантрата уште долго.

Отсутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4558
Одг: Кампањи, попусти, промотивни акции, добри понуди ...
« Одговори #3208 на: Август 06, 2020, 17:04:46 pm »
Кој е за Волво:Отсутен Bauer

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 968
Одг: Кампањи, попусти, промотивни акции, добри понуди ...
« Одговори #3209 на: Август 07, 2020, 08:40:58 am »
http://www.reklama5.mk/AdDetails?ad=3662480

Koj e za pasat so 0km od 2015ta?Sent from my SM-G973F using Tapatalk