Автор Тема: Кампањи, попусти, промотивни акции, добри понуди ...  (Прочитано 197439 пати)

Присутен vlatko.klp

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3825
Mашала машала, a сега малце фактограф.

Имаме цени од Равот кој е 31000 моментално  опремен.

Ова може да е 31000 ама ќе стокмат добар пакет и ќе го понудат за -4000 грубо исто како равот. Очекувам 27000 евра да биде.

Сепак е 218кс аутоматик огромен седан, згора на се и хибрид.

Со тоа што королата се продава длабоко над 20к ништо чудно ова да биде над 30к со средно ниво на опрема.

Капацитет на резервоар 50 литри...аман бе пизда му материна аман. Иначе и основниот модел иде со добра опрема.

Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 44544
 • Махер
  • malikovski.com
Без акција толку е 30190 евра.

За недела-две на акција 28690 евра. ;)
« Последно менување: Мај 18, 2019, 13:12:14 pm Deni »
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен n1kola

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4156
 • French diamond
30 000 € за онаква грдосија ? Важи бе !

Отсутен RedEco

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3844
 • Passat B8
kakva grdosija be, se iznamacile 4D enteriJer praelee :D
sfe e do sistemot, i pozicijata na popametnite vo nego.

Отсутен brm brm

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2107
 Не би, дека е хибрид.
А ваљда не е со тој глупиот ЦВТ??

Отсутен Roci

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2620
Одг: Кампањи, попусти, промотивни акции, добри понуди ...
« Одговори #2750 на: Јуни 02, 2019, 03:34:24 am »

Присутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3236
Одг: Кампањи, попусти, промотивни акции, добри понуди ...
« Одговори #2751 на: Јуни 02, 2019, 15:06:52 pm »
(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

Интересно, каква перална имаат?

На Лукоил не сум пунел 2 години...

Отсутен zlatkoa

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2703
Одг: Кампањи, попусти, промотивни акции, добри понуди ...
« Одговори #2752 на: Јуни 02, 2019, 15:54:19 pm »
Со четки е пералната ама ептен бејзик е. Не е нешто Wow.

Отсутен Stratro

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 18101
Одг: Кампањи, попусти, промотивни акции, добри понуди ...
« Одговори #2753 на: Јуни 03, 2019, 12:41:22 pm »
Mи понудија и мене последен пат.
Учтиво одбив, бидејќи полирање кошта дупло најмалку.

Отсутен marjanot

 • Следен од Hammond на Инстаграм.
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9366
 • Giulietta QV
Одг: Кампањи, попусти, промотивни акции, добри понуди ...
« Одговори #2754 на: Јуни 18, 2019, 15:14:03 pm »

Присутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3236
Одг: Кампањи, попусти, промотивни акции, добри понуди ...
« Одговори #2755 на: Јуни 18, 2019, 15:18:56 pm »
(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)
SUPER е понудава, ама сепак мислам дека BMW X2, 2.0 dizel за 68.000 еур е подобра куповина.

Присутен vlatko.klp

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3825
Одг: Кампањи, попусти, промотивни акции, добри понуди ...
« Одговори #2756 на: Јуни 18, 2019, 15:20:04 pm »
(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)
Ама ова не држи во кривини како Giulia кога ја искачуваш Стражa  :(

Присутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3236
Одг: Кампањи, попусти, промотивни акции, добри понуди ...
« Одговори #2757 на: Јуни 19, 2019, 14:06:50 pm »
GOLF 1.6 TDI Trendline со 115ксОтсутен AngelSK

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 306
Одг: Кампањи, попусти, промотивни акции, добри понуди ...
« Одговори #2759 на: Јуни 21, 2019, 19:21:55 pm »
http://weltauto.mk/?go=offer&p=detail&usedcarofferId=3134

Passat 1.4 TSI DSG, прилично добра цена според мене.