Автор Тема: Автомобилски Новитети  (Прочитано 840433 пати)

Отсутен zeroSignal

 • FEARLESS LEADER
 • Генерал Прва Класа
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 24473
 • Kanzerwagen Golf 2.0 TDI
  • Evolutive.mk

Отсутен Power to the people

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2719
Одг: Автомобилски Новитети
« Одговори #15856 на: Ноември 14, 2019, 10:46:59 am »
Не можам да најдам поубава слика од комарникот напред, многу е фенси.


Отсутен brm brm

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2197
Одг: Автомобилски Новитети
« Одговори #15858 на: Ноември 14, 2019, 12:03:51 pm »
Сега почнале да ставаат екрани и за совозачот...
Има сигурно андроид ауто и бљутут.
филмови од нетфликс за совозач?


Присутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 45393
 • Махер
  • malikovski.com
Одг: Автомобилски Новитети
« Одговори #15860 на: Ноември 14, 2019, 12:44:35 pm »
Ааааааа! Вакво ѓубре постоело!

« Последно менување: Ноември 14, 2019, 12:50:54 pm Deni »
               
    --- Objects in mirror are losing as it appears --- 
Speed kills your Pocketbook.

Отсутен Tischläufer

 • Le Diesel
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 30747
 • Таков е животот... јебига
Одг: Автомобилски Новитети
« Одговори #15861 на: Ноември 14, 2019, 19:25:55 pm »
Многу убава Ромата мајку му


Отсутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3619
Одг: Автомобилски Новитети
« Одговори #15863 на: Ноември 14, 2019, 23:02:14 pm »
(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

https://www.carclub.mk/2019/11/14/premiera-ferrari-roma-e-elegantno-i-sportsko-kupe-so-620-konjski-sili/

Некој да не знае отприлика цена и кога ќе почне со продажба во МК?
И дали ќе биди поскапа од старата Октавија?
Оваа доаѓа без чадор у врата, гребло под капак на резервоар и без сијаличка што се вади у гепек.... така да тука треба да се со цена.