Автор Тема: Играчка конзола?  (Прочитано 30563 пати)

Отсутен osmica8

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9247
 • Архитект
Одг: Играчка конзола?
« Одговори #195 на: Јануари 01, 2019, 21:13:04 pm »
PS4 џојстик на андроид Сони?

Преку блутут би требало да е доста едноставно.


Отсутен dame

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2605
  • https://www.facebook.com/pages/Hemisko-I-Poliranje-Na-Vozila/373554479331896
Одг: Играчка конзола?
« Одговори #196 на: Јануари 01, 2019, 21:51:19 pm »
Ne se na sony najverojatno toa e problemot ednas go konektirav edniot no neznam kako i posle nekoe azuriranje na televizorot i nemozam ni nego

Отсутен DarthJe5us

 • Авиону, сломићу ти крила..
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 16239
 • (•_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)
Одг: Играчка конзола?
« Одговори #197 на: Јануари 09, 2019, 16:21:58 pm »

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 35458
 • Il Moderatore
  • alfisti.mk
Одг: Играчка конзола?
« Одговори #198 на: Јануари 09, 2019, 16:57:40 pm »
Има некој што може да ми раскаже прикаска за Nintendo Wii како да го оспособам за пиратерија и да шикам игрици дали режени на двд-а дали од УСБ драјв?
Секој совет е добредојден :)

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен Roci

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2609
Одг: Играчка конзола?
« Одговори #199 на: Јануари 11, 2019, 07:43:33 am »
Decki sto mislite za ova? Vredi za parite?
https://www.galerija.com.mk/kupi/ps/

И јас му се острев, ама како читам и гледам ривјуа, полека се откажувам.

Да беше 50тина еура..
;D

Отсутен InSides

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 730
 • ...кад звизде шурикени.
Одг: Играчка конзола?
« Одговори #200 на: Јануари 11, 2019, 13:04:35 pm »
(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..)

Кои цареви. Го фураа на преднарачка за "специјална" цена од 100Е, и сега кога не се продава, ајде на 60Е.

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9806
Одг: Играчка конзола?
« Одговори #201 на: Јануари 11, 2019, 13:22:13 pm »
И во Бугарија исто е, беше 100 сега е 60 евра :)
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен Roci

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2609
Одг: Играчка конзола?
« Одговори #202 на: Јануари 11, 2019, 14:10:15 pm »
Da imase crash racing moze i ke vredese, vaka max 30 eur  ;D

Отсутен Banzai

 • Blitzqueen
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9806
Одг: Играчка конзола?
« Одговори #203 на: Јануари 11, 2019, 14:13:49 pm »
Само ја буткате цената, маме му ебавте на Сони ;D
За вкусовите не се дискутира, по нив се плука.

Отсутен Diesel

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2243
Одг: Играчка конзола?
« Одговори #204 на: Јануари 13, 2019, 16:25:14 pm »
Decki sto mislite za ova? Vredi za parite?
https://www.galerija.com.mk/kupi/ps/

И јас му се острев, ама како читам и гледам ривјуа, полека се откажувам.

Да беше 50тина еура..
(Фотографијата е скриена. Кликни тука за да ја прикажеш..) ;D

Си нарачав Нинтендо Класик.

Многу негативни ревјуа за Сонито се изнагледав / изначитав.
2008 Opel Astra Classic II 1.4 16V Ecotec Twinport

2002 VW Polo 9N 1.4 16V

Масло во менувач се менува кога се менува менувач.