Автор Тема: Mercedes C200 CDI BlueEfficiency Avantgarde  (Прочитано 15706 пати)

Отсутен t0m1cA

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 909
Одг: Mercedes C200 CDI BlueEfficiency Avantgarde
« Одговори #105 на: Март 21, 2019, 13:19:06 pm »
Колку му бараш? :D
Секогаш може, побрзо, подобро, појако...

Отсутен zlatkoa

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2777
Одг: Mercedes C200 CDI BlueEfficiency Avantgarde
« Одговори #106 на: Март 21, 2019, 16:02:25 pm »
Ах Љубов моја непрежалена, желба во гради неизгасната.

Имаше една бела ваква што не ми ја дадоа да ја купам, а отидов со стројници како што е редот. Татко и (Џон Меклејн) ја даде, арно ама жена му несакаше да ја даде.

Ја гледам оваа на Коце, убава е лична би ја купил да си ебам спечалот, ама мојата ќе треба да ја оженам, а ептен ми е погодена.

Онаа мојана белата, несудената, некупената, ја гледам везден ја возат, уште е лична, ама...

Живот, јеби га.Поздрав до @koce1102

Отсутен koce1102

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1129
Одг: Mercedes C200 CDI BlueEfficiency Avantgarde
« Одговори #107 на: Март 21, 2019, 16:49:40 pm »
Поздрав !
:)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk


Отсутен achtung

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 6436
Одг: Mercedes C200 CDI BlueEfficiency Avantgarde
« Одговори #108 на: Март 21, 2019, 23:12:22 pm »
Ах Љубов моја непрежалена, желба во гради неизгасната.

Имаше една бела ваква што не ми ја дадоа да ја купам, а отидов со стројници како што е редот. Татко и (Џон Меклејн) ја даде, арно ама жена му несакаше да ја даде.

Ја гледам оваа на Коце, убава е лична би ја купил да си ебам спечалот, ама мојата ќе треба да ја оженам, а ептен ми е погодена.

Онаа мојана белата, несудената, некупената, ја гледам везден ја возат, уште е лична, ама...

Живот, јеби га.Поздрав до @koce1102
Ќе те личи во комбинација со розевите наочари

Отсутен t0m1cA

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 909
Одг: Mercedes C200 CDI BlueEfficiency Avantgarde
« Одговори #109 на: Март 22, 2019, 10:03:47 am »
^и резеда маичката со фламингоси.
Секогаш може, побрзо, подобро, појако...

Отсутен koce1102

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1129
Одг: Mercedes C200 CDI BlueEfficiency Avantgarde
« Одговори #110 на: Март 22, 2019, 21:33:01 pm »
На 163.890 км монтиран летниот сет.
Забелешка: 4166км поминати со зимскиот сет.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk


Отсутен koce1102

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1129
Одг: Mercedes C200 CDI BlueEfficiency Avantgarde
« Одговори #111 на: Мај 29, 2019, 09:29:27 am »
167.000 км
Направен редовен сервис .