Автор Тема: Што купивте или сакате да си купите за вашите автомобили  (Прочитано 555470 пати)

Отсутен MarceCvarce

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 8782
Vazi 350€ po lice, jas ke zemam use edno lice ako treba. Plus imam mnogu pokrupni raboti i poskpi doneseno treba nekoj epten da ti se zapne za da proveruva, vo princip me prasuva so nosam, si kazuvam poshteno i cena okolu 200 evra i tolku e muabetot

Отсутен nestor04

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 3922
  • Шо да пишам тука?🤔
Ех да е така, мене колку ме тресеа за дупли работи што сум донесол за сервис... На Меџитлија изгледа најлоши се.

Отсутен MarceCvarce

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 8782
Epa dupli ne sum nosel, primer imam noseno plakar, masa, drebulii razni ama se po edno

Отсутен nestor04

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 3922
  • Шо да пишам тука?🤔
Србија се помирни. Од Германија Антарата фул полна (ја вративме и го зедовме помалото количе на плин заради потрошувачката) и на кровот тенда од 4-5 метри и комода (висеше) не запреја само за да не предупредат дека има казна за претовар на возило. На царина малце забушаваа, знаеја дека не може сѐ да се извади и врати назад прописно и бараа мито.

Отсутен Ѓорѓи

  • Редовен
  • ***
  • Пораки: 1318
За две евра од алиекспрес му стигна замена на роидмито дава добар звук поддржува и повици(има вграден микрофон, вака на изгасена кола се слуша во возење не знам како ќе биде), треба да свири и од усб и мемориска ама тоа уште го немам пробано