Автор Тема: Фејк Тјунинг!  (Прочитано 179825 пати)

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3854
 • хаУс мајстор
Пoтпис,дaтa,пијaм,вoдa.

Отсутен Busav

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1825
Одг: Фејк Тјунинг!
« Одговори #1996 на: Април 18, 2018, 22:15:35 pm »
Гаси нет :)

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk

Барам девојка која ке си го продаде бубрегот за да си купам кола :)

Отсутен Busav

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1825
Одг: Фејк Тјунинг!
« Одговори #1997 на: Декември 14, 2018, 22:42:55 pm »
Bmw audi ili mercedes

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk

Барам девојка која ке си го продаде бубрегот за да си купам кола :)

Присутен marjanot

 • Следен од Hammond на Инстаграм.
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 9392
 • Giulietta QV
Одг: Фејк Тјунинг!
« Одговори #1998 на: Февруари 05, 2019, 16:30:59 pm »

Присутен DENDE-LANCERED

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4781
 • LANCER EVO (GreeN EditioN)
  • http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html
Одг: Фејк Тјунинг!
« Одговори #1999 на: Февруари 05, 2019, 16:35:41 pm »
Dobro be zasto?
Nezno klikni na; http://forum.carclub.mk/index.php/topic,101.0.html      If you want to have a free ride!