Автор Тема: GPS uredi, mapi itn.  (Прочитано 108680 пати)

Отсутен kalimero

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 1628
Одг: GPS uredi, mapi itn.
« Одговори #1005 на: Јануари 05, 2020, 17:40:49 pm »
Дечки земав(ми дадоа) навигација Бекер. Знаете некој кој би можел да ми стави Иго софтвер и мапи и колку би ме чинело тоа задоволство ?
Најдов по огласи ама после Божик ќе вртам да не ги замарам во неработен ден.

Присутен riki_staff

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3407
Одг: GPS uredi, mapi itn.
« Одговори #1006 на: Јануари 05, 2020, 18:02:21 pm »
Дечки земав(ми дадоа) навигација Бекер. Знаете некој кој би можел да ми стави Иго софтвер и мапи и колку би ме чинело тоа задоволство ?
Најдов по огласи ама после Божик ќе вртам да не ги замарам во неработен ден.
Побарај на гугл оватион студуо битола.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk


Отсутен KORUN

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 12
 • Wanna play a game...?
Одг: GPS uredi, mapi itn.
« Одговори #1007 на: Јуни 13, 2020, 01:31:10 am »
Некој линк/сајт од кај би можел да симнам мапи за Европа за Audi MMI 2G ?

Отсутен salt

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 285
 • Opel Astra fan
  • Blog Za Mkd muzika I iOS aplikacii
Одг: GPS uredi, mapi itn.
« Одговори #1008 на: Јуни 13, 2020, 10:42:51 am »
Ти пратив пораче

Sent from my SM-N960F using Tapatalk


Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 4605
 • хаУс мајстор
Одг: GPS uredi, mapi itn.
« Одговори #1009 на: Јуни 14, 2020, 22:39:21 pm »
На Google maps има опција да видиш надморска висина?
Пoтпис,дaтa,пијaм,вoдa.

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 38458
 • Il Moderatore
  • alfisti.mk
Одг: GPS uredi, mapi itn.
« Одговори #1010 на: Јуни 14, 2020, 23:08:25 pm »
На Google maps има опција да видиш надморска висина?
https://earth.google.com/web/

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.