Автор Тема: Продавам Вентили/Ѕивани за бандаши со сензор  (Прочитано 249 пати)

Отсутен Mihail

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 174
Продавам 4 парчиња 90% нови (не се возени бандашите) сензори извадени од Range Rover Evoque 433Mhz Continental. Може да се користат и на други возила со таа фреквенција.

Цена 100е сите 4ри.

« Последно менување: Јануари 31, 2021, 14:55:34 pm Mihail »

Отсутен Mihail

  • Јуниор
  • **
  • Пораки: 174
Одг: Продавам Вентили/Ѕивани за бандаши со сензор
« Одговори #1 на: Февруари 22, 2021, 12:45:42 pm »
Бумп ! 5000ден