Автор Тема: Продавам домашни производи  (Прочитано 2000 пати)

Отсутен stavrov

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 391
Одг: Продавам домашни производи
« Одговори #15 на: Февруари 02, 2021, 21:27:38 pm »
Екипо утре планирам да доаѓам накај Скопје па доколку некој сака да си нарача нешто од производите.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk


Отсутен AUUU

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5081
Одг: Продавам домашни производи
« Одговори #16 на: Февруари 03, 2021, 01:18:43 am »
Имаш ПП од мене. Една флаша од старата ракија и една тегла маџун.

Отсутен loopz

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3319
 • Жгл' б гл'б
Одг: Продавам домашни производи
« Одговори #17 на: Февруари 09, 2021, 01:49:38 am »
Ги подобрува перформансите при програмирање за 23.4%

Срањево е ремапче со бандафче на пролетни услови за возење.
Купете си. :)

Ja mogu da popijem 700 kafa
Iz dzezvi, aparata i kafemata

Отсутен Simo - Carrier159

 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 39577
 • Il Moderatore
  • alfisti.mk
Одг: Продавам домашни производи
« Одговори #18 на: Февруари 09, 2021, 15:56:50 pm »
Не сум програмер :(

Auto ko i svaka Alfa automatski nevalja. Da je najbolji auto na svijetu - opet nevalja jer je Alfa.
Da Alfa nevalja će ti potvrdit SVI koji nikad nisu vozili istu. Jer da valja onda bi je vozili. A kako nisu - nevalja.

Отсутен зоки-златен

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5171
 • хаУс мајстор
Одг: Продавам домашни производи
« Одговори #19 на: Февруари 22, 2021, 12:35:07 pm »
После 3-4 чашки, ќе станеш :D
Пoтпис,дaтa,пијaм,вoдa.

Отсутен stavrov

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 391
Одг: Продавам домашни производи
« Одговори #20 на: Февруари 23, 2021, 21:59:35 pm »
Живели друштво, со добра ракија мора да има и добра салата

Sent from my SM-N975F using Tapatalk


Отсутен loopz

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3319
 • Жгл' б гл'б
Одг: Продавам домашни производи
« Одговори #21 на: Февруари 23, 2021, 22:05:32 pm »
После 3-4 чашки, ќе станеш :D

После 3-4 - програмер, па на шестата нинџа, за на крај да дојдеш до нирвана после 8-9.
Следниот ден, најверојатно ќе си и јасновидец, така да - нема загуба. :D

Допуна:
После 12-тата се симнуваш во гаража да поправаш кола.
Ја поправаш, едно 2-3 дена...
« Последно менување: Февруари 23, 2021, 22:31:20 pm loopz »
Ja mogu da popijem 700 kafa
Iz dzezvi, aparata i kafemata

Отсутен stavrov

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 391
Одг: Продавам домашни производи
« Одговори #22 на: Април 01, 2021, 21:36:52 pm »
Утре имам работа во Скопје па на некој ако му треба допуна може да ме контактира

Sent from my SM-N975F using Tapatalk


Отсутен stavrov

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 391
Одг: Продавам домашни производи
« Одговори #23 на: Април 06, 2021, 22:46:35 pm »
Утре поручек повторно доаѓам накај Скопје па доколку има нарачки може да ме контактирате.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk


Отсутен loopz

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 3319
 • Жгл' б гл'б
Одг: Продавам домашни производи
« Одговори #24 на: Април 06, 2021, 23:15:07 pm »
Златан!

Пакуј петлитарка од старата! :)
Ако ти се балоните од 6 литри - не смета, нека има! :D
Ja mogu da popijem 700 kafa
Iz dzezvi, aparata i kafemata

Отсутен stavrov

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 391
Одг: Продавам домашни производи
« Одговори #25 на: Април 07, 2021, 06:42:23 am »
Златан!

Пакуј петлитарка од старата! :)
Ако ти се балоните од 6 литри - не смета, нека има! :D
Спакувано

Sent from my SM-N975F using Tapatalk