Автор Тема: Fiat Bravo 1.9 , 120ks 2008 god  (Прочитано 226 пати)

Отсутен markokogoj

  • Почетник
  • *
  • Пораки: 49
  • Seat Ibiza 1.9 TDI
Fiat Bravo 1.9 , 120ks 2008 god
« на: Јануари 12, 2021, 19:43:08 pm »
Здраво дечки, 
Зет ми продава фиат браво 1.9 дизел, регистрирано со нови зимски гуми.

https://m.reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=3789791

Колата е во Прилеп.
Цена 3600
Контакт 076 784 314