Автор Тема: Ф1 носталгија  (Прочитано 18674 пати)

Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 49043
 • Махер
Одг: Ф1 носталгија
« Одговори #60 на: Јануари 10, 2021, 16:32:59 pm »
Шумахер и Верстапен.


Отсутен Deni

 • Photo & Light
 • Легенда
 • *****
 • Пораки: 49043
 • Махер
Одг: Ф1 носталгија
« Одговори #61 на: Март 28, 2021, 11:04:38 am »
Ф1 како што треба.

Отсутен Mikius

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5869
Одг: Ф1 носталгија
« Одговори #62 на: Април 09, 2021, 23:12:16 pm »
Зарем поминаа 23 години, мајко мила каква трка беше ова.


Отсутен vladic3110

 • Редовен
 • ***
 • Пораки: 2056
Одг: Ф1 носталгија
« Одговори #63 на: Април 10, 2021, 00:25:05 am »
Зарем поминаа 23 години, мајко мила каква трка беше ова.

Ауу,  детуле мало бев ама ја памтам, викенд одмор со моите во Парк хотел Охрид под тие боровите огромни, паузирана партијата бељот и со стариот и чичко ми пикнати внатре во ресторанот да се глеа трката, плус ми даваа да му голтнам од пивото дури му караа на телевизорот  :D
Renault Megane 3 1.6 100hp, Authentique
http://forum.carclub.mk/index.php/topic,19609.0.html

Отсутен Mikius

 • Сениор
 • ****
 • Пораки: 5869
Одг: Ф1 носталгија
« Одговори #64 на: Април 10, 2021, 00:32:05 am »
Зарем поминаа 23 години, мајко мила каква трка беше ова.

Ауу,  детуле мало бев ама ја памтам, викенд одмор со моите во Парк хотел Охрид под тие боровите огромни, паузирана партијата бељот и со стариот и чичко ми пикнати внатре во ресторанот да се глеа трката, плус ми даваа да му голтнам од пивото дури му караа на телевизорот  :D
Е сега ме утепа, почнав да размислувам уште колку имам до пензија ;D