Автор Тема: Купувам MPPS V13  (Прочитано 488 пати)

Отсутен Krashot

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 65
Купувам MPPS V13
« на: Декември 15, 2020, 13:43:15 pm »
Здраво,
Доколку некој има MPPS V13 или слично- нека ме контактира.

Поздрав

Отсутен Krashot

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 65
Одг: Купувам MPPS V13
« Одговори #1 на: Јануари 06, 2021, 16:09:18 pm »
Нема никој MPPS?  Или да го позајмува ми треба за 1 ден само? Поздрав

Отсутен dbl.dzo

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 857
 • Alfa Romeo 147 1.9 JTD
Одг: Купувам MPPS V13
« Одговори #2 на: Јануари 06, 2021, 16:12:59 pm »
Можно е @hajlender да има, ама само нагаѓам.

Отсутен Krashot

 • Јуниор
 • **
 • Пораки: 65
Одг: Купувам MPPS V13
« Одговори #3 на: Јануари 09, 2021, 11:54:06 am »
Бумп