Автор Тема: WRC  (Прочитано 19049 пати)

Отсутен Igor

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 9466
Одг: WRC
« Одговори #60 на: Јануари 19, 2017, 23:18:05 pm »
Денес започна сезоната 2017 со релито Монте Карло.

За жал многу брзо заврши првата етапа поради излетувањето на Paddon.
Неофицијално е дека загинал фотографот кој стоел на излез од кривината каде што се случи излетувањето.

Отсутен Stratro

  • Легенда
  • *****
  • Пораки: 20611
Одг: WRC
« Одговори #61 на: Август 27, 2018, 22:56:28 pm »
Да ја освежиме темава...


Отсутен Molec

  • Сениор
  • ****
  • Пораки: 3411
  • (Oo\(|||)°(|||)/oO)
Одг: WRC
« Одговори #62 на: Декември 27, 2019, 21:08:31 pm »
1:26 :-*